Золотою та срібними медалями нагороджено Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – призера ХІII Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Золотою та срібними медалями нагороджено Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – призера ХІII Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти"

Цього року в умовах воєнного стану Тринадцята Міжнародна виставка ,,Сучасні заклади освіти – 2022” та виставка освіти за кордоном ,,World Eduˮ проводилась 22-25 листопада у дистанційному форматі.

Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді вкотре долучився до цієї унікальної події, яка об’єднала багатьох представників освітянської галузі та стала майданчиком для презентації інноваційних досягнень в освітянському просторі України.

Організатори виставки – компанія ,,Виставковий Світ” за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи ,,Інститут модернізації змісту освітиˮ.

Для участі у номінації ,,Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я” була надіслана робота ,,Обираємо здоров’я’’. В номінації ,,Система роботи закладу освіти з виявлення і розвитку інтелектуально обдарованих дітей та молоді’’представлена робота на тему ,,Система роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з виявлення і розвитку інтелектуально обдарованих дітей та молоді’’.

За результатами участі у виставці колектив закладу нагороджений срібною та золотою медалями,дипломом Національної академії педагогічних наук України за активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових та інноваційних досягнень.

На рахунку обласного еколого-натуралістичного центру це вже шоста золота та друга срібна медалі, здобуті на Міжнародній виставці. Це свідчить, що колектив закладу вміє мислити та діяти відповідно до вимог часу та дозволяє прямувати до нових звершень у професійній діяльності.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар