На Закарпатті визначено переможців обласного етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Закарпатті визначено переможців обласного етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір”

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 15 до 19 грудня 2022 року проведено ІІ обласний етап Всеукраїнських конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір”.

Мета конкурсів формування у школярів екологічної свідомості, виховання в молоді дбайливого ставлення до природи, а також відродження та збереження традицій та звичаїв українського народу.

На обласний етап конкурсу „Новорічна композиція” було представлено понад 450 дитячих робіт і 115 робіт на виставку-конкурс „Український сувенір” від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області.

З дитячих робіт, надісланих на конкурси, створена казкова, атмосферна, новорічно-різдвяна виставка під назвою „До перемоги – із світлим святом Різдва”.

Цього року творчі дитячі роботи вирізнялись високою майстерністю, оригінальністю, умілим використанням та поєднанням природного матеріалу, зокрема: шишок, жолудів, моху, кори дерев, сухого гілля дерев, каміння тощо.

У роботах, які представлені на конкурс „Український сувенірˮ використовувалась глина, солоне тісто, дерево, лоза, солома, трави, тканини, бісер та гілля калини. В той же час в роботах спостерігалась біль та тривога, спричинена жорстокою війною, яку розв’язала рф проти України.

Важливим експонатом виставки також була колективна робота здобувачів освіти Перечинського професійного ліцею в номінації „картина” під назвою „Свято наближається, мрії збуваються”. На полотні зображений Залужний Валерій Федорович в ролі святого Миколая. Всі знаємо, що Миколай Чудотворець робить добрі справи, то всі дітки разом з педагогами чекають на добру справу – НАШУ ПЕРЕМОГУ!

Цікавою родзинкою виставки, яка привертала увагу всіх відвідувачів, особливо дітлахів, виявилась творча робота здобувачів освіти Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування – „солодка ялиночка”. Новорічна красуня виготовлена з смачних медових пряників покритих глазур’ю. ЇЇ вже передано в медико-соціальний центр „Дорога життя” м. Ужгород, щоб подарувати святковий настрій діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За результатами підсумків ІІ обласного етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір” найкращі та найоригінальніші роботи відібрані та надіслані на ІІІ Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру місто Київ.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • slot qris
 • scatter hitam
 • scatter hitam
 • klikslot
 • zara4d
 • zara4d
 • ronaldoslot
 • dumdum4d