Напередодні Новорічних та Різдвяних свят так хочеться дива! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Напередодні Новорічних та Різдвяних свят так хочеться дива!

В КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» відбувся обласний етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». З 19 грудня 2022 року до 5 січня 2023 року на базі ЛОЦЕНТУМ триває новорічно-різдвяна виставка.

Кожна робота неповторна та особлива, адже діти залишили в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Створюючи українські сувеніри, школярі поповнили свої знання про українські народні ремесла, збагатили та розширили сферу пізнання рідної природи і традицій свого народу. Українська іграшка з природного матеріалу в дитячих руках – то важлива ланка в міцному ланцюзі, що з’єднує людину з минулим і майбутнім.

На конкурси було подано розмаїття новорічно-різдвяних прикрас та композицій. Виготовляючи новорічні декоративні елементи, діти вкладали крапельку душевного тепла, чим щиро передали свої емоції. В окремих дитячих роботах спостерігалась тривога, біль та надія на перемогу України у жорстокій війні, яку розв’язала рф проти нашого народу.

На обласний етап конкурсу «Новорічна композиція» було представлено понад 200 дитячих робіт і понад 150 робіт на конкурс «Український сувенір» від закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Кращі роботи надіслані в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти та науки України (м. Київ) для участі у Всеукраїнських конкурсах.

завідувачка оргмасового відділу Галина Матющенко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар