![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-22_08-41-33-496-300x225.jpg)
З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах позашкільної освіти, збереження життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 21 лютого 2023 року відбувся семінар-практикум «Безпечне позашкілля».
Представники департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації (Тетяна Боровська), Управління Держпраці у Тернопільській області(Наталія Воєвода та Анатолій Філюк), Тернопільського міського відділу ДСНС України в Тернопільській області (Володимир Андрунько), Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (Любомир Кривокульський) ознайомили директорів та представників закладів позашкільної освіти області із нормативними документами з охорони праці, безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правилами пожежної та кібербезпеки.
У практичній частині семінару-практикуму студенти Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського провели тренінг з надання домедичної допомоги, а представники Тернопільського міського відділу ДСНС продемонстрували як використовувати різні засоби пожежогасіння та правила поводження при використанні генераторів.
Адміністрація Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді щиро вдячна працівникам профільних служб за плідну співпрацю.