ОСВІТА № 13-14 (5396-5397) 17 – 24 березня 2010 р. І рейтинги і нагороди | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ОСВІТА № 13-14 (5396-5397) 17 – 24 березня 2010 р. І рейтинги і нагороди

І рейтинги і нагороди

Вперше для учасників виставки – вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації – було проведено рейтинговий виставковий конкурс за 10 тематичних напрямків у 78 показниках діяльності з відзначенням переможців нагородою – Кришталевою стелою – Гран-Прі “Лідер вищої освіти України” та “Лідер післядипломної педагогічної освіти України”.

Гран-Прі “Лідер вищої освіти України” удостоєні:
1. Одеський національний університет імені 1.1.Мечникова
2. Запорізький національний технічний університет
3. Національний фармацевтичний університет
4. ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”
5. Національний авіаційний університет
6. ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”
7. ТОВ “Львівський медичний інститут”
8. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
9. Вінницький національний технічний університет
10. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
11. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
12. Луганський національний аграрний університет
13. Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого
14. Національний університет “Львівська політехніка”
15. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Гран-Прі “Лідер післядипломної педагогічної освіти України” удостоєні:
1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
2. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
3. Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти
4. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Організатори виставки започаткували проведення тематичних конкурсів з ряду актуальних проблем інноваційної модернізації освіти. Переможців у номінаціях конкурсу на виставці було нагороджено Золотими, Срібними і Бронзовими медалями.
Конкурс проводився за таким номінаціями:

I НОМІНАЦІЯ “Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої
школи”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:
1. Харківська національна академія міського господарства
2. Інститут фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
3. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
4. Івано-Франківський національний медичний університет
5. Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
6. Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського
7. ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”
8. Українська академія друкарства
9. Таврійський державний агротехнологічний університет
10. Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ)
11. Одеська національна академія зв’язку імені О. С. Попова
12. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця
13. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
14. Одеський національний політехнічний університет
15. Академія адвокатури України
16. Київський національний університет імені Тараса Шевченка
17. Інститут вищої освіти НАПН України
18. Національний університет водного господарства та природокористування
19. Львівський національний аграрний університет
20. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. Дніпропетровська державна медична академія
2. Університет “КРОК”
3. Інститут інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
4. Вищий державний навчальний заклад України “Українська медична стоматологічна академія”
5. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
6. Волинський національний університет імені Лесі Українки

II НОМІНАЦІЯ “Інноватика в принципах і механізмах функціонування середнього освітньою закладу випереджаючої освіти для сталого розвитку”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:
1. Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
2. Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О. O. Богомольця
3. Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара
4. Перещопинський професійний ліцей Новомосковського району Дніпропетровської області
5. Солоницінська гімназія № З Дергачівської районної ради Харківської області
6. Комунальний заклад “Луганський обласний ліцей”
7. Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Мала гуманітарна академія”
8. Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баштанської районної ради Миколаївської області

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. Антрацитівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луганської області
2. Оленівський навчально-виховний комплекс “Школа-дитсадок” Запорізької області
3. Покотилівський ліцей “Промінь” Харківської районної ради Харківської області
4. Баштанська гімназія Баштанської районної ради Миколаївської області
5. Гуманітарна гімназія з художньо-естетичним нахилом №39 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
6. Житомирський обласний педагогічний ліцей Житомирської обласної ради
7. Калинівська середня загальноосвітня школа – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області
8. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Єланецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області
2. Вознесєнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Возне-сенської районної ради Миколаївської області
3. Гімназія №31 м. Черкаси
4. Хорольська гімназія Полтавської області
5. Дніпрорудненська гімназія “Софія” Запорізької області
6. Харківський приватний навчально-виховний комплекс “Вересень”

III НОМІНАЦІЯ “Інноватика в принципах і механізмах функціонування освітнього закладу випереджаючої освіти для сталого розвитку”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:

1. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України

2. Київський Палац дітей та юнацтва
3. Центр творчості дітей та юнацтва “Шевченківець” м. Києва
4. Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України
5. Київська гімназія східних мов №1

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. КЗО “Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр” Дніпропетровської обласної ради
2. ОКЗО “Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр для дітей з порушенням слуху”
3. Науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Красноградський районний центр позашкільної освіти Харківської області
2. Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр “Кришталик” Луганської області
3. Дошкільний навчальний заклад №13 “Золота рибка” м. Енергодар Запорізької області
4. Дошкільний навчальний заклад №35 м. Вінниці
5. Житомирський центр розвитку дитини №5

IV НОМІНАЦІЯ “Застосування інноваційних педагогічних технологій при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:

1. Рівненський державний аграрний коледж
2. ТОВ “Медичне училище “МЕДИК”
3. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. Таращанський агротехнічний коледж імені Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка
2. Глухівський коледж Сумського національного аграрного університету
3. ТОВ “Медичний коледж “МОНАДА”
4. Кременчуцьке педагогічне училище імені А. С. Макаренка

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету

V НОМІНАЦІЯ “Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання у професійно-технічному навчальному закладі”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:

1. Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області
2. Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту
3. Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище
4. Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. Навчально-мєтодичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області
2. Нововолинське вище професійне училище

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Асоціація “Український національний центр навчально-тренувальних фірм “Централь”
2. Браїлівський професійний ліцей Вінницької області
3. Професійно-технічний навчальний заклад Дніпродзержинсь-кий центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

VI НОМІНАЦІЯ “Розробка та виробництво сучасних засобів навчання”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджені:
1. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
2. ВАТ “Київський завод реле та автоматики”

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. ТОВ фірма “ІТМ”
2. ДНВП “Елоктронмаш”
3. Київський університет ринкових відносин

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Вінницький національний аграрний університет
2. Луганський державний медичний університет

VII НОМІНАЦІЯ “Роль обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти у науково-методичному забезпеченні системи управління якістю освітнього процесу”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджений:
1. Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

СРІБНОЮ медаллю нагороджені:
1. Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
2. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського

БРОНЗОВОЮ медаллю нагороджені:
1. Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
2. Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіт и

VIII НОМІНАЦІЯ “За активну організаторську роботу по інноваційній модернізації національної системи освіти”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджений:
1. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України

IX НОМІНАЦІЯ “Інтеграція науки і освіти”
СРІБНОЮ медаллю нагороджений:
Кримський науковий центр НАН України і МОН України

X НОМІНАЦІЯ “За багаторічну плідну організаторську роботу і вагомий творчий внесок у розвиток системи освіти незалежної України”
ЗОЛОТОЮ медаллю нагороджений:
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик “Освіта

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • slot qris
  • scatter hitam
  • scatter hitam
  • klikslot
  • zara4d
  • zara4d
  • ronaldoslot
  • dumdum4d
  • mposlot
  • mariatogel
  • zara4d
  • pandoraslot
  • slotemas