День захисту дітей у Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


День захисту дітей у Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі

З нагоди відзначення Дня захисту дітей педагогічний колектив Донецького обласного еколого-натуралістичного центру розробив мультфільм “Добро перемагає”, використовуючи ефекти застосунку Viber.
Сюжет мульту — актуальний. Головні герої — зла чаклунка Рася, Тухло, Кишкань, які уосублюють темну сторону — терористичну росію. Протистоять злу котики ЗСУ, Русалонька, представник з народу, інформатор новин — творці добра.
Добро обов’язково переможе зло, за нами правда, ми на своїй Землі, віримо в ЗСУ, все буде Україна! Діти України мають право на щасливе дитинство!
Мультфільм доступний для перегляду за покликанням https://youtu.be/yjDO77pwxGA


На заняттях у гуртках діти переглядали авторський мультфільм, грали у цікаву гру “Світ дітей та світ дорослих”, робили яскраві аплікації, малювали прапорці з емблемою свята, виконали вправи “Асоціативний кущ “Дитинство”, підготували презентації зі своїми власними дослідженнями, фотоматеріали злочинів агресії росії. Для найменших вихованців організовано творчу виставку дитячих робіт “Обличчя природи”.
В освітньому хабі “Наш Краматорськ” (м. Київ) для відвідувачів проведено заняття на свіжому повітрі “Нехай повітряними будуть бульки та метелики, а не тривоги”. Діти мріяли, дізнались цікаві факти про процес польоту живих істот та виробів людини.
В Олександрівській територіальній громаді працівники ДОЕНЦ долучилися до проведення свята до Дня захисту дітей із майстер-класами.
У Комарській ТГ за участю працівників ДОЕНЦ та вихованців проведено квест “Ми – діти України!”
Проведення подібних заходів привертає увагу до проблем дотримання прав та охорони здоров’я дітей.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot