Вітаємо із поверненням команду України – учасницю Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023 (13-19 травня 2023 року, м. Даллас (США) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Вітаємо із поверненням команду України - учасницю Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023 (13-19 травня 2023 року, м. Даллас (США)

25 травня 2023 р. повернулася команда, яка представляла Україну на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF-2023 (13-19 травня, м. Даллас, (США).

Незважаючи на військову агресію росії проти України, долаючи безліч перешкод, команда від України змогла прийняти участі у Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF -2023.

Міжнародна науково-технічна виставка Regeneron ISEF, якій вже понад 70 років є програмою Товариства науки і найбільшим у світі глобальним науковим конкурсом для старшокласників. Через міжнародну мережу місцевих, регіональних та національних наукових ярмарків, мільйони учнів заохочуються до наукового пошуку. Щовесни фіналісти афілійованих конкурсів отримують можливість позмагатися за нагороди та стипендії на суму майже 9 мільйонів доларів.

Формат конкурсу передбачає відбіркові етапи на 420 місцевих афілійованих конкурсах серед учнів 9-12 класів або відповідних освітніх еквівалентів, переможцям яких надається можливість випробувати себе та свої наукові роботи у 22 різних категоріях на світовому масштабі.

Цьогорічна статистика відвідування: зареєстрували понад 1800 учасників з різних країн світу.

Четверо українських учнів – переможці Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна 2023, який проходив у м. Києві з 28 лютого по 3 березня цього року (організатор: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») вибороли право представляти Україну на всесвітній науковій виставці:

  • Сидорчук Ілля Олександрович, учень 9 класу ліцею №30 м. Житомир, здобувач освіти Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Тема проєкту: «Отримання енергії від водоспадів».
  • Командний проєкт: «Альтернативні джерела гемопоетичних стовбурових клітин». Голод Валерія Сергіївна, учениця 11-В класу Українського медичного ліцею НМУ ім.О.О. Богомольця м. Київ; Топорова Ірина Олександрівна, учениця 11-А класу Спеціалізованої школи №194 «Перспектива» м. Київ.
  • Громовий Денис Юрійович, учень 10 класу гімназії №31 Черкаської міської ради. Тема проєкту: «Сервіс-гід для самостійних екскурсій в панорамних місцях». Керівник команди – Білько Денис Іванович, кандидат біологічних наук, доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Організовував підготовку участі команди у міжнародній виставці Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Оцінювання робіт учасників проводять як журі виставки ISEF, так і більш ніж 50 урядових та не урядових організацій, університетів, які надають спеціальні винагороди та заохочення.

Цього року робота Сидорчука Іллі отримала спеціальну нагороду (диплом та грошова премія у розмірі 1000 доларів США) від міжнародної організації TÜBİTAK. TÜBİTAK є провідним агентством з фінансування та проведення досліджень у Туреччині.

Також додатково спеціальні нагороди від міжнародних організацій отримали переможці Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна 2023»:

  • диплом і сертифікат на отримання 500$ від Наукового товариства, за проєкт, що покращить людство та умови в місцевій громаді:
    Костильов Роман Павлович, здобувач освіти гуртка «Основи екологічного моніторингу» Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, здобувач освіти Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища. Тема проєкту: «Оцінка ефективності використання деревної тирси у якості сорбента для очистки стічних вод».
  • диплом і сертифікат на отримання 100$ від Національного географічного товариства за проєкт, який є прогресивним і направлений на захист природи: Орленко Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва. Тема проєкту: «Утилізація домашніх харчових відходів та рослинних решток за допомогою мікробіологічного препарату емочки-бокаші».
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet