![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/images.jpg)
2 червня 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України (далі НЕНЦ МОН) було організовано та проведено родинне свято «Незабутні враження», приурочене Міжнародному Дню захисту дітей.
Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. У далекому 1925 році в Женеві (Швейцарія) проходила Міжнародна конференція Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, присвячена питанням благополуччя дітей. Для того, щоб привернути увагу громадськості до проблем дітей, було прийнято рішення про проведення цього свята.
На організованому заході кожен мав змогу пройти сеанс анімалотерапії, потримати в руках кролика, морську свинку, хом’ячка, сфотографуватися з осликом, поні, страусом, відвідати екскурсії в Музеї Хліба, куточку живої природи, лабораторії гідробіології, Кліматроні. Діти написали свої заповітні мрії на майбутнє та розмістили їх в скриньках в «Парку бажань». По завершенню свята гуртківцям (учням 4-класу) були врученні сертифікати, які засвідчують про завершення навчального курсу «Школа в природі» в НЕНЦ МОН.
Діти отримали море задоволення та подарунки. Працівники НЕНЦ отримали масу позитивних емоцій від дитячих усмішок. Наші діти мають право на щасливе життя!