Проведено захід до Всесвітнього Дня здоров’я | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Проведено захід до Всесвітнього Дня здоров’я

06.04.2016 року на базі комунального закладу освіти „Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Педан Ю. Ф., далі – КЗО „ДОЕНЦДУМ”) було проведено свято, присвячене Всесвітньому дню здоров᾽я, яке людство відзначає щорічно 7 квітня.

Свято було націлене на формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення до занять фізичною культурою, забезпечення психоемоційного розвантаження учнів. В ньому взяли участь вихованці молодшого та середнього шкільного віку КЗО „ОЕНЦДУМ”.

На святі були проведені:

– цікаві вікторини, які сприяли покращенню знань вихованців про здорове харчування фото1

фото2;

– гра „Весела гусениця”, в ході якої діти повинні були зібрати гусеницю з предметів гігієни, завдяки чому вони могли проявити свою кмітливість та показати свої знання фото3

фото4;

– фізкультхвилинка, щоб зняти втому та активізувати увагу дітей для подальшого зацікавленні у святі;

– збір „Веселки здоров᾽я”, кожний колір якої знайомить дітей з корисними звичками, які допомагають зберігати здоров’я:

червоний – режим дня,

оранжевий – здорове харчування,

жовтий – шкідливим звичкам – Ні!,

зелений – відпочинок на природі,

блакитний – позитивний настрій,

синій – особиста гігієна,

фіолетовий – фізична культура фото5

фото6.

– перегляд мультфільму „Мойдодир”, що показує дітям важливість гігієни у житті людини фото8

фото7.

Здоров’я – це безцінний дар природи, воно дається на жаль, не на віки, його треба берегти. Здорова дитини здатна добре вчитися, чудово працювати,має гарний настрій. А коли діти будуть здоровими,то виростуть з них здорові і сильні люди, тобто міцна і здорова нація.

Проведення цього свята дуже актуально для молодших школярів, тому що дає змогу сформувати навички здорового способу життя.

Підготувала:

керівник гуртка Шпітько Надія Сергіївна

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар