В Google Play анонсовано перший екологічний додаток-гру “Power of EcoBubble” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


В Google Play анонсовано перший екологічний додаток-гру "Power of EcoBubble"

Все більше дітей в наш час стають екологічно свідомими і прагнуть зробити свій внесок у збереження довкілля. Одним із способів, які можуть допомогти у цьому – є створення освітнього екологічного застосунку для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android та IOS. Саме це спонукало нас до створення застосунку «Power of EcoBubble». «Power of EcoBubble» – екологічна пізнавально-розважальна гра для юних натуралістів та екоактивістів, яка дозволить гравцям у цікавій формі отримати знання з екології, набути корисні звички дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Це перший мобільний застосунок, спрямований на допомогу дітям в екологічному вихованні та освіті, зокрема, у пошуку майбутнього покликання. Гра має простий та доступний інтерфейс, що дасть змогу дітям легко зорієнтуватися у грі та виконувати завдання.

Цікавим для юних натуралістів буде знайомсто з Еко Бульбашкою – головним персонажем цієї гри. Еко Бульбашка супроводжує користувача протягом всієї гри, дає цінні поради та знайомить з основами екологічного знання.

Користувачі зможуть отримати теоретичні знання за напрямками:

·                   «Теорія 7 стовпів»,

·                   «Сортування сміття»,

·                   «Водокористування»,

·                   «Користь дерев»,

·                   «Свідоме споживання».

Після проходження теоретичної частини є можливість закріпити все вивчене у ігровій формі. Зусилля користувачів стануть ключем до очищення Планети. Еко Бульбашка, яка знає про екологію все, завжди прийде на допомогу.

Ще одною особливістю – є наявність відео, де активна молодь на власному прикладі демонструє способи очищення планети. Це мотивація для кожного брати участь у екологічних акціях з друзями та батьками. Варто зазначити, що ці відео здобули багато відзнак на Міжнародних фестивалях.

І наостанок, гра «Power of EcoBubble» функціонуватиме двома мовами: українською та англійською. Для нас, як розробників, це було одним із ключових завдань. Адже це дасть змогу юним користувачам ознайомитись з профільною термінологією, розширити та поповнити словниковий запас та в цілому поглибити свої знання англійської мови.

Ми з нетерпінням чекали на запуск нашого застосунку. Тож підготуйте свої мобільні пристрої бо вже є можливість завантажити «Power of EcoBubble» в  Google Play або за лінком:  https://play.google.com/store/apps/dev?id=6692860665971730084. Інформація про застосунок «Power of EcoBubble»: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.YangraSoftware.PowerofEcoBubble.

Мобільний застосунок створений в межах освітньої програми «Інноваційні технології у формуванні екологічної освіти» та за сприяння «The Elfenworks Foundation». Висловлюємо їм щиру вдячність за співпрацю та сподіваємось на подальші спільні проекти в сфері екологічної освіти.

Застосунок розроблявся в рамках спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Опис гри англійською

Стаття про застосунок англійською

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot