В Краматорську відбулася ІІІ обласна конференція учнівської та студентської молоді Донецької області «Екологія та здоров’я» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


В Краматорську відбулася ІІІ обласна конференція учнівської та студентської молоді Донецької області «Екологія та здоров’я»

16 квітня 2016 року Донецький обласний еколого-натуралістичний центр провів ІІІ обласну конференцію учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я». Конференція проводилася з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи з екології, валеології, медицини, психології, хімії, гідрології; поширення кращого досвіду з організації пошуково-дослідницької роботи з учнями та вихованцями навчальних закладів області.

Досвідчені науковці очолювали роботу секцій заходу. Головою секції «Науки про людину», що включала роботи юних дослідників з медицини, психології, валеології, була Гутарева Наталя Вікторівна – зав. кафедрою медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту ДДПУ, кандидат медичних наук, доцент. Головою секції «Екологія та проблеми довкілля» був Шабанов Віктор Іванович – кандидат біологічних наук, зав. кафедрою природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ДІППО. Надія Павлівна Александрова – в.о. директора ДОЕНЦ опікувалася юними хіміками та гідрологами. Також членами журі були співробітники РЛП «Краматорський»: начальник відділу рекреації – Аладін В’ячеслав Анатолійович, головний спеціаліст з рекреації – Пономаренко Віталій Сергійович та методисти ДОЕНЦ.

115 учасників конференції з міст: Волноваха, Вугледар, Димитрів, Костянтинівка, Краматорськ, Красноармійськ, Лиман, Слов’янськ, Часів Яр, а також районів Костянтинівського, Красноармійського, Добропільського, Волноваського поділилися своїми дослідженнями з однолітками.

На цей раз обласний захід проходив на базі Краматорської ЗОШ №22 з профільним навчання, юні танцюристи якої прикрасили своїми виступами пленарне засідання конференції.

Переможці та призери ІІІ обласної конференції «Екологія та здоров’я» отримали сертифікати та грамоти ДОЕНЦ.

DSC_0507

DSC_0548

DSC_0569

DSC_0572

DSC_0587

DSC_0598

DSC_0600

DSC_0617

DSC_0656

DSC_0679

IMG_1379

IMG_1428

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар