З 29 травня по 3 червня 2016 р. у місті Утрехт (Королівство Нідерланди) відбувся 8-й Міжнародний фінал екологічної олімпіади INESPO-2016. Було представлено більш ніж 200 проектів з 49 країн. Україну представляли:
- Анастасія Воробей, учениця 11 класу КЗ “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради з проектом «Природно-заповідний фонд Волині: хорологічний та хронологічний аспекти».
- Катерина Малкіна, учениця 9 класу КЗ “Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради” з проектом “Біоорганічна утилізація плівчастих термопластичних полімерів на прикладі HDPE”.
Захист екологічних проектів проходив протягом двох днів. Проект Анастасії передбачав автоматичний розрахунок кошторисів відповідно до природних ресурсів, а робота Катерини вирішила проблему утилізації плівчастого поліетилену. Боротьба була важкою, усі проекти були дуже цікавими, сучасними та спрямованими на вирішення конкретних екологічних проблем. Але наші дівчата показали усім, на що спроможні. Обидва наші проекти були відзначені срібними медалями та дипломами другого ступеня, що є чудовим результатом.
Вітаємо дівчат та бажаємо подальших успіхів!