6 червня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій, присвяченого 25-й річниці незалежності України.
З вітальним словом перед юними патріотами виступили: директор Національного еколого-натуралістичного центру Вербицький В.В., заступник Голови Державної служби України по справах ветеранів війни і учасників АТО Марченко В.С., командир полку особливого призначення поліції України Крючков К.О., директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження» Родзістий Т. І.
Учасники Фестивалю, а це юннати з усієї України, презентували свої досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, демонстрували знання свого краю, своїх земляків, чиїми іменами звеличена країна.
У програмі заходу – еколого-патріотична гра «Паросток», конкурси, майстер-класи, тренінгові заняття тощо.
Фестиваль проводиться на виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства від 25.12.2015 No1360, з 6 до 10 червня ц. р.