В НЕНЦ на базі профільного табору «Юннат» проходять літні оздоровчі зміни | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


В НЕНЦ на базі профільного табору «Юннат» проходять літні оздоровчі зміни

Впродовж червня 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, на базі профільного табору «Юннат», проходять літні оздоровчі зміни юних патріотів-екологів, приурочені до 25-й річниці незалежності України.

Учасниками Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій стали юннати з усієї України. Молодьпрезентувала свої досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, демонструвала знання з історії свого краю. Брала участь у еколого-патріотичній грі «Паросток» разноманітних конкурсах, майстер-класах, тренінгових заняттях.

Невід’ємною частиною зміни стала Школа першої медичної допомоги «Швидко, своєчасно, першокласно». Практичні навички надання першої невідкладної медичної допомоги учасникам фестивалю продемонстрували військові медики.

На завершення фестивалю діти дали клятву бути вірними громадянами, патріотами своєї держави та передати дух патріотизму своїм нащадкам. Об’єдналися в єдину дружню родину, згуртувалися з заходу на схід та з півночі напівдень. Подружилися та довели що Україна – єдина країна, нероздільна навсіх її теренах.

В рамках зміни проведена Всеукраїнська літня Стартап Школа «StartChemist» для учасників всеукраїнських конкурсів хімічного профілю. Експериментальні дослідження тривали п’ять днів: в Національному еколого-натуралістичному центрі, на базі кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Школярі знайомились з виробничими потужностями підприємств, здобували практичні навички на сучасному обладнанні для визначення складу та структури органічних речовин.

oiYjCPWo3VM

P1010014

P1010018 (2)

P1010035 (2)

P1010069

Під час другої зміни профільного табору «Юннат», у Національному еколого-натуралістичному центрі, проходив збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент». Вагома подія зібрала активістів еколого-природоохоронного руху зі всіх областей України під девізом – «Погляд молоді на екологічні проблеми сучасності».

Відбулося засідання дитячого парламенту, під час якого кожна делегація презентувала природоохоронну діяльність регіональних осередків ДС «ДЕП». Сформовані робочі органи ВДС «ДЕП». Обговорено проект молодіжної екологічної конституції.

Родзинкою заходу стало проведення наукового проекту у форматі «STEM-освіта» за напрямками: «Енергоефективність та енергозбереження», «Енергоаудит будівлі навчального закладу (енергетичне обстеження будівлі)» і «Агробіологічний експеримент (дослідження рослин та грунту в польових умовах)». Цікаві форми експериментально-дослідницької діяльності пов’язані з вирішенням питань впровадження енергозберігаючих технологій у побуті та навчальних закладах.

Для учасників табірних змін організована цікава культурна програма, до якої організатори включили відвідання музеїв, театрів, виставкових залів, проведення флеш-мобів та вечорів патріотичної пісні «З Україною в серці!».

_DSC0112

_DSC0288

P6130298

_DSC0137

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар