Проведено День відкритих дверей “Даруй добро природі” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


Проведено День відкритих дверей “Даруй добро природі”

3 вересня 2016 року комунальним закладом «Запорізький обласний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено традиційне свято – День відкритих дверей – «Даруй добро природі».

Захід проводився з метою залучення школярів міста до роботи в гуртках Центру, пізнання учнями надзвичайного світу природи.

На свято були запрошені школярі, які переймаються станом довкілля, люблять спостерігати і досліджувати таємниці живої природи.

В заході взяли участь юннати Центру, школярі міста (серед них діти недільних шкіл православних церкв м.Запоріжжя) разом з батьками.

Під час театралізованого дійства майбутні натуралісти обіцяли допомагати Природі; бережливо ставитись до неї.

Для дітей проведено цікаві і змістовні екскурсії по кабінетах, де юннати роблять перші кроки у світ тварин і рослин, вчаться спостерігати, порівнювати, допомагати природі; інтерактивне заняття та ігри.

Надовго запам’ятається школярам спілкування з мешканцями куточку живої природи, враження від побачених старовинних предметів побуту і різноманітності хлібних виробів Музею Хліба, традицій, пов’язаних з хлібом. Цікаву інформацію в кабінеті екології отримали юні любителі природи про особливості природи Національного заповідника «Хортиця».

Ігри та конкурси ще раз нагадали дітям про взаємозв’язок природних явищ, що Природа – наш дім, який повинен бути охайним, затишним, яскравим. Дім, від якого залежить і здоров’я і настрій.

Майбутні юннати в ігровій формі згадали прості, але дуже важливі правила поведінки в природі.

Учасники свята отримали яскраві враження та виявили бажання займатися в гуртках екоцентру і зробити власний внесок у покращення навколишнього середовища.

DSCN3054

DSCN3055

DSCN3066

DSCN3078

DSCN3094

DSCN3104

IMG_0046

IMG_0050

IMG_0057

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар