Відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

Відповідно до Плану всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

Цьогорічний Конкурс носив назву «Квіткова симфонія» і був проведений в четверте.

Конкурс проводиться з метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури; набуття практичних вмінь та навичок учнів по створенню флористичних робіт; підготовки молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера; обмін кращим досвідом роботи з флористики та фітодизайну та ознайомлення із сучасними тенденціями у флористиці.

Для участі у фінальному етапі Конкурсу, який було проведено з 13 до 15 вересня 2016 року в м. Києві, були запрошені команди – переможці відбіркового етапу, який проводився за місяць до того. під час якого учасники надсилали заявки та ескізи робіт. На підставі поданих матеріалів організаційний комітет провів відбір учасників фінального (очного) етапу.

Участь у фінальному етапі Конкурсу взяли 13 команд творчих учнівських об’єднань позашкільних навчальних закладів, з таких областей України: Івано-Франківської, Дніпропетровської, Волинської, Сумської, Полтавської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Херсонської та Рівненської.

Учасники Конкурсу мали можливість не лише показати свої вміння а і навчитися новому, завдяки відвідуванню Міжнародної виставки подарунків і товарів для дому. В рамках якої ознайомилися з:

  • – майстер-класом «Флористичний об’єкт», проводить: Наталія Агеєва, директор Міжнародної Академії флористики;
  • – флористичним показом «Осінній креатив», проводить: Микола Агоп, майстер-флорист міжнародного класу;
  • – майстер-класом «Універсальний флористичний подарунок», проводить: Ірина Татаріна, викладач Міжнародної Академії флористики Наталії Агеєвої;
  • – ознайомитися з конкурсними роботами флористів «Осінній натюрморт» та «Акценти осені».

Конкурс було проведено в двох номінація: «квіткові килими» та «флористична скульптура».

Флористичні композиції створені дітьми були яскраві, красиві, з гарним кольористичним підбором квітів та сповнені душевного тепла. В роботах відчувається гарна творча і технічна підготовка, любов до своєї справи.

Крім власне створення флористичних композицій заслуговує на увагу і творчий захист виготовлених композицій. Справді, талановиті діти талановиті у всьому. Захист створених робіт справді був творчим і сповненим натхнення. Це і пісні, і танці, і навіть мініатюрні театральні постановки.

Так, в номінації «флористична скульптура» перемогу отримала команда вихованців гуртка “Флористика та фітодизайн інтер’єру” Ямпільської районної станції юних натуралістів, керівники команди: Лисенко Наталія Анатоліївна, Клепач Людмила Володимирівна, керівники гуртків Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області, з конкурсним проектом «Дивовижна знахідка».

Друге місце в даній номінації розділили команда вихованців гуртка «Квіткова фантазія», керівники: Мирна Галина Миколаївна, керівник гуртків, Мокляк Аліна Олексіївна, завідувач відділу екології та охорони природи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, з конкурсним проектом: квіткова скульптура «Осіння мелодія природи» та збірна команда вихованців гуртка “Флористика та фітодизайн інтер’єру”, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру та вихованців гуртка “Народна творчість” Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру, керівник: Довгаль Алла Петрівна, керівник гуртка “Народна творчість”, Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру Волинської області, керівники: Герасимчук Оксана В’ячеславівна, Гринь Юлія Вікторівна, практичний психолог ВОЕНЦ Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, з конкурсним проектом: «Симфонія квітів».

В номінації «квіткові килими» перемогу виборола команда вихованців гуртка «Екологічний дизайн», керівник: Дужук Сніжана Андріївна, керівник гуртка – методист Комунального закладу „Станція юних натуралістів„ Рівненської обласної ради з конкурсним проектом: квітковий килим «У ритмі джазу».

Друге місце – посіли вихованці гуртка “Школа Фітодизайну”, керівник команди: Мельник Валентина Анатоліївна, культорганізатор Вінницької обласної станції юних натуралістів, з конкурсним проектом: «Пам’яті Кузьми Скрябіна»; вихованці гуртка “Флористика” керівник: Марущак Оксана Анатоліївна, Івано – Франківської міської дитячої екологічної станції, з конкурсним проектом: «Карпатські зорі»; та команда вихованців гуртків «Флористика», керівник: Шапошнік Світлана Миколаївна, керівник гуртків, еколого-натуралістичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», з конкурсним проектом: квітковий килим «Водоспад квіткових мелодій»

IMG_20160914_155120

IMG_20160914_155138

IMG_20160914_163615

IMG_20160914_164252

IMG_20160914_164457

P9150020

P9150021

P9150022

P9150023

P9150024

P9150025

P9150026

P9150027

P9150028

P9150029

P9150030

P9150031

P9150032

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар