Відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

Відповідно до Плану всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

Цьогорічний Конкурс носив назву «Квіткова симфонія» і був проведений в четверте.

Конкурс проводиться з метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури; набуття практичних вмінь та навичок учнів по створенню флористичних робіт; підготовки молоді до професійного самовизначення, розвиток допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера; обмін кращим досвідом роботи з флористики та фітодизайну та ознайомлення із сучасними тенденціями у флористиці.

Для участі у фінальному етапі Конкурсу, який було проведено з 13 до 15 вересня 2016 року в м. Києві, були запрошені команди – переможці відбіркового етапу, який проводився за місяць до того. під час якого учасники надсилали заявки та ескізи робіт. На підставі поданих матеріалів організаційний комітет провів відбір учасників фінального (очного) етапу.

Участь у фінальному етапі Конкурсу взяли 13 команд творчих учнівських об’єднань позашкільних навчальних закладів, з таких областей України: Івано-Франківської, Дніпропетровської, Волинської, Сумської, Полтавської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Херсонської та Рівненської.

Учасники Конкурсу мали можливість не лише показати свої вміння а і навчитися новому, завдяки відвідуванню Міжнародної виставки подарунків і товарів для дому. В рамках якої ознайомилися з:

  • – майстер-класом «Флористичний об’єкт», проводить: Наталія Агеєва, директор Міжнародної Академії флористики;
  • – флористичним показом «Осінній креатив», проводить: Микола Агоп, майстер-флорист міжнародного класу;
  • – майстер-класом «Універсальний флористичний подарунок», проводить: Ірина Татаріна, викладач Міжнародної Академії флористики Наталії Агеєвої;
  • – ознайомитися з конкурсними роботами флористів «Осінній натюрморт» та «Акценти осені».

Конкурс було проведено в двох номінація: «квіткові килими» та «флористична скульптура».

Флористичні композиції створені дітьми були яскраві, красиві, з гарним кольористичним підбором квітів та сповнені душевного тепла. В роботах відчувається гарна творча і технічна підготовка, любов до своєї справи.

Крім власне створення флористичних композицій заслуговує на увагу і творчий захист виготовлених композицій. Справді, талановиті діти талановиті у всьому. Захист створених робіт справді був творчим і сповненим натхнення. Це і пісні, і танці, і навіть мініатюрні театральні постановки.

Так, в номінації «флористична скульптура» перемогу отримала команда вихованців гуртка “Флористика та фітодизайн інтер’єру” Ямпільської районної станції юних натуралістів, керівники команди: Лисенко Наталія Анатоліївна, Клепач Людмила Володимирівна, керівники гуртків Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області, з конкурсним проектом «Дивовижна знахідка».

Друге місце в даній номінації розділили команда вихованців гуртка «Квіткова фантазія», керівники: Мирна Галина Миколаївна, керівник гуртків, Мокляк Аліна Олексіївна, завідувач відділу екології та охорони природи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, з конкурсним проектом: квіткова скульптура «Осіння мелодія природи» та збірна команда вихованців гуртка “Флористика та фітодизайн інтер’єру”, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру та вихованців гуртка “Народна творчість” Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру, керівник: Довгаль Алла Петрівна, керівник гуртка “Народна творчість”, Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру Волинської області, керівники: Герасимчук Оксана В’ячеславівна, Гринь Юлія Вікторівна, практичний психолог ВОЕНЦ Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, з конкурсним проектом: «Симфонія квітів».

В номінації «квіткові килими» перемогу виборола команда вихованців гуртка «Екологічний дизайн», керівник: Дужук Сніжана Андріївна, керівник гуртка – методист Комунального закладу „Станція юних натуралістів„ Рівненської обласної ради з конкурсним проектом: квітковий килим «У ритмі джазу».

Друге місце – посіли вихованці гуртка “Школа Фітодизайну”, керівник команди: Мельник Валентина Анатоліївна, культорганізатор Вінницької обласної станції юних натуралістів, з конкурсним проектом: «Пам’яті Кузьми Скрябіна»; вихованці гуртка “Флористика” керівник: Марущак Оксана Анатоліївна, Івано – Франківської міської дитячої екологічної станції, з конкурсним проектом: «Карпатські зорі»; та команда вихованців гуртків «Флористика», керівник: Шапошнік Світлана Миколаївна, керівник гуртків, еколого-натуралістичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», з конкурсним проектом: квітковий килим «Водоспад квіткових мелодій»

IMG_20160914_155120

IMG_20160914_155138

IMG_20160914_163615

IMG_20160914_164252

IMG_20160914_164457

P9150020

P9150021

P9150022

P9150023

P9150024

P9150025

P9150026

P9150027

P9150028

P9150029

P9150030

P9150031

P9150032

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар