Обласний семінар для директорів позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Обласний семінар для директорів позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області

19 жовтня поточного року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) був проведений обласний семінар для директорів районних/міських СЮН/ЕНЦ за темою: “Позашкільна освіта: призначення й доступність у найближчій перспективі”.

Участь у семінарі взяли 15 директорів системи позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів області та 2 представники новостворених об’єднаних громад: Слобожанської та Вербківської селищних рад.

За планом заходу директор КЗО “ОЕНЦДУМ” Педан Ю.Ф. ознайомив присутніх з підсумками участі у Всеукраїнському семінарі-нараді для директорів обласних ЕНЦ/СЮН на базі Івано-Франківської області “Співпраця з громадськими організаціями, приватними структурами, об’єктами природно-заповідного фонду для удосконалення екологічного виховання дітей та учнівської молоді”.

Працівники методичного кабінету КЗО “ОЕНЦДУМ” доповіли про підсумки літнього оздоровлення вихованців ПНЗ області, презентували найбільш значущі проекти організації оздоровлення та відпочинку юннатів: обласний еколого-краєзначий табір-експедицію “Боривітер”, який проводився на території майбутнього Орільського національного природного парку (Магдалинівський район), та обласної комплексної дитячої еколого-краєзначої експедиції “Вивчаємо заповідні території України” на базі Канівського природного заповідника Черкаської області.

Серед основних питань, які розглядалися на семінарі, були також:

  • Головні акценти навчально-виховної роботи в позашкільних навчальних закладах області в новому навчальному році;
  • Аналіз участі обдарованої молоді в творчих та інтелектуальних конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів. Організація роботи з обдарованою молоддю через діяльність обласної природничої школи учнівської молоді;
  • Планування проведення методичних та організаційно-масових заходів в І півріччі 2016-2017 навчального року;
  • Проведення дослідницької роботи за завданнями вчених, робіт з озеленення та благоустрою в рамках обласних та всеукраїнських масових заходів:
  • Організація участі навчальних закладів міст і районів в масових заходах екологічного та природоохоронного спрямування.

На заході були також окреслені основні напрями співпраці з новоствореними об’єднаними громадами в умовах децентралізації.

Наприкінці учасники семінару на чолі з директором КЗО “ОЕНЦДУМ” Педаном Ю.Ф. привітали Гаврилюк Антоніну Іванівну, одного з найкращих директорів системи профільних ПНЗ області: комунального закладу “Дитячий екологічний центр” Кам’янської міської ради (бувший – Дніпродзержинськ), з нагоди ювілейного дня народження.

IMG_6360

IMG_6368

IMG_6403

IMG_6431

Підготувала:
Майборода І.О., заступник директора
КЗО “Обласний еколого-натуралістичний
центр дітей та учнівської молоді”

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар