20 жовтня 2016 року Житомирським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки був проведений обласний семінар-тренінг для керівників гуртків, вчителів біології та географії за темою: «Дослідження в рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Житомирського регіону».
Метою зустрічі була організація роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Житомирської області за Міжнародною науково-освітньою програмою GLOBE через проведення тренінгів, майстер-класів від учених та обмін досвідом у впровадженні програми.
На зустрічі були присутні понад 20 педагогів Житомирської області, вчені з Житомирського національного агроекологічного університету та представник Національного еколого-натуралістичного центру.
Учасники мали можливість навчитися користуватися міжнародним веб-сайтом програми (вносити дані та створювати ділянку спостережень), проводити дослідження GLOBE за напрямками «Фенологія» та «Наземний покрив», а також дізналися більше про організацію програми GLOBE в загальноосвітніх школах через досвід колег та обговорити можливості та плани організації роботи за програмою.