1 листопада 2016 року відбулось відкриття ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Масовий захід проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».
Участь у заході беруть учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Представлено на очний етап 117 наукових проектів (121 учасник), за категоріями: Анатомія і фізіологія людини (6), Ботаніка (19), Екологія та проблеми довкілля (30), Енергозберігаючі технології (5), Зоологія (16), Мікробіологія (3), Науки про Землю (географія, геологія) (7), Психологія та охорона здоров’я (16), Фізика і астрономія (3), Хімія і біохімія (12).
Відкриття фестивалю
Скажіть будь ласка, чи можна побачити підсумкові відомості з балами по всіх критеріях? Було б добре, щоб учасники бачили свої сильні і слабкі сторони і мали право на апеляцію.