СВЯТО МИКОЛАЯ-ЧУДОТВОРЦЯ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


СВЯТО МИКОЛАЯ-ЧУДОТВОРЦЯ

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Святий Миколай з давніх давен був одним з найбільших шанованих святих як православної, так і католицької церкви та завжди вважався покровителем знедолених і бідних, опікуном дітей. Недарма його називають Микола – чудотворець, адже він причетний майже до всіх чарівних і добрих справ. І тепер, як і в давні часи, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая. І, звичайно, обов’язково шукають 19 грудня свій чобіток із подарунками від Миколая.

19 грудня педагоги об’єднання раннього розвитку комунального закладу “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” створили невеличке свято до Дня святого Миколая для своїх маленьких вихованців. Для діток вони підготували конкурси, ігри, вікторини, а також солодкі подарунки-«миколайчики»; поділились з ними своєю любов’ю, добром і щедрістю душі.

„Ми віримо, що Микола Чудотворець буде завжди охороняти ваш життєвий шлях, а ми – дорослі, зробимо все від нас залежне, щоб зігріти вас теплом своїх сердець, допомогти знайти себе в житті, захистити від усіх негараздів. Бажаємо вам, щоб здійснились усі заповітні мрії та бажання, які ви сьогодні загадали Святому Миколаю”, – зазначили педагоги об’єднання раннього розвитку КЗ ЧОЦЕНТУМ.

«На це свято, безумовно, чекають усі малюки: пишуть листи доброму Миколаю про омріяні подарунки, а в ніч на 19 грудня засинають із особливим відчуттям того, що завтра на ранок відбудеться справжнє диво. Готуються і батьки, але, на жаль, здебільшого матеріально. Тоді як подарунок – це не лише іграшка чи солодощі під подушкою. Є інші цінні дари, які мама і тато можуть дати своїй дитині – особливий світ поетичного слова, душевне тепло, увагу», – ось головна настанова педагогів закладу батькам своїх вихованців.

 

DSC_0269

DSC_0277

DSC_0279

DSC_0282

DSC_0283

DSC_0287

DSC_0288

DSC_0289

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар