16 грудня у стінах Львівської обласної ради юннати КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» разом з головою Львівської обласної ради Олександром Олександровичем Ганущином у святковій, дружній атмосфері із завзяттям та задоволенням прикрашали ялинку. Вихованці учнівських творчих об’єднань «Яворівська забавка», «Природа фантазія, творчість» принесли із собою новорічно-різдвяні іграшки ангелики, дзвоники, сніжинки, зроблені власноруч, а також забавки розписані яворівським орнаментом.
Як відомо, символом святкувань 2017 року є яворівські забавки. На головній ялинці держави теж красуються яворівські дерев’яні забавки ручної роботи, які розписали львівські народні майстри.
Яворівська забавка – це більше, ніж іграшка. Це оберег, самобутній символ, втілення української культури і традицій.
Новорічна красуня обласної ради вийшла дуже гарною. Олександр Олександрович подякував, кожному хто допомагав прикрашати ялинку та подарував дарунки усім присутнім.
А вже на весну, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запросив юних екологів разом посадити молоді ялини.