Юннати підгодовують диких тварин узимку – Чернівецький ОЦЕНТУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Юннати підгодовують диких тварин узимку – Чернівецький ОЦЕНТУМ

Разом з настанням зими приходять морози і сніг. Цей складний час для тварин, які не мають місця в теплих будинках, і птахів. А ми можемо їм допомогти. Юннати, як завжди, знають як подбати про братів наших менших так, щоб їх не образити.

Вихованці секції «Зоологія» очно-заочної біологічної школи комунального закладу “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” 2-го та 3-го років навчання на базі Горошовецького НВК, які одночасно є членами «Всеукраїнської екологічної варти» та «Паростку» 27 січня 2017 р. облаштували у лісі в околицях села Горошівці (урочище «Біля Кулачихи») підгодівельний майданчик для копитних ссавців та птахів.

Вихованці з викладачами ОЗБШ – Хлус Ларисюю Миколаївною, Задобрівською Людмилою Олександрівною та Литвін Надією Георгіївною і керівником учнівського лісництва – директором Горошовецького НВК Фуштеєм Іваном Дмитровичем обрали місце для майданчика (попередньо проводили спостереження за зимовою активністю копитних, брали участь в їх обліку).

Годівницю для копитних побудували разом з лісником та співробітниками лісового господарства. Неподалік від неї розвісили годівниці для птахів власного виробництва.

Ця годівниця – вже друга, якою опікуватимуться юннати (перша розміщена в урочищі «Ліс біля Микити», де регулярно проходять практичні заняття вихованців секції та природоохоронні акції).

Юннати запрошують до участі у зимовій підгодівлі пернатих та ссавців усіх бажаючих!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар