Юннати підгодовують диких тварин узимку – Чернівецький ОЦЕНТУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Юннати підгодовують диких тварин узимку – Чернівецький ОЦЕНТУМ

Разом з настанням зими приходять морози і сніг. Цей складний час для тварин, які не мають місця в теплих будинках, і птахів. А ми можемо їм допомогти. Юннати, як завжди, знають як подбати про братів наших менших так, щоб їх не образити.

Вихованці секції «Зоологія» очно-заочної біологічної школи комунального закладу “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” 2-го та 3-го років навчання на базі Горошовецького НВК, які одночасно є членами «Всеукраїнської екологічної варти» та «Паростку» 27 січня 2017 р. облаштували у лісі в околицях села Горошівці (урочище «Біля Кулачихи») підгодівельний майданчик для копитних ссавців та птахів.

Вихованці з викладачами ОЗБШ – Хлус Ларисюю Миколаївною, Задобрівською Людмилою Олександрівною та Литвін Надією Георгіївною і керівником учнівського лісництва – директором Горошовецького НВК Фуштеєм Іваном Дмитровичем обрали місце для майданчика (попередньо проводили спостереження за зимовою активністю копитних, брали участь в їх обліку).

Годівницю для копитних побудували разом з лісником та співробітниками лісового господарства. Неподалік від неї розвісили годівниці для птахів власного виробництва.

Ця годівниця – вже друга, якою опікуватимуться юннати (перша розміщена в урочищі «Ліс біля Микити», де регулярно проходять практичні заняття вихованців секції та природоохоронні акції).

Юннати запрошують до участі у зимовій підгодівлі пернатих та ссавців усіх бажаючих!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар