Звіт комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради про проведення заходів, присвячених 203-й річниці з дня народження та 156-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка | Національний еколого-натуралістичний центр 30 квітня – 20 травня - Всеукраїнський форум юних екологів України під час тематичної зміни «Збережемо рідний край» на базі Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія»» (Одеська область) *** 10 -13 травня - Міжнародний конкурс комп’ютерних проектів INFOMATRIX 2018 *** 10-12 травня - Школа для тренерів із патріотичного виховання *** 11 травня - Розширена Всеукраїнська нарада з теми: «Позашкільна освіта в умовах децентралізації» *** 13 -18 травня - Міжнародний конкурс Intel ISEF 2018 *** 15 травня - Авторська майстерня: «Чарівне малювання», як метод прапівкульного малювання в роботі з дітьми» *** 15-17 травня - Навчальний курс з питань організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності, порядку надання першої домедичної допомоги при нещасних випадках в закладах освіти *** 15-17 травня - Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» *** 16-18 травня - Всеукраїнський дитячий фестиваль (з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні) *** 22-24 травня - Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» *** 22-24 травня - Фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» *** 22-24 травня - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (категорія учасників – від 12 до 15 років включно) *** 22-24 травня - Тренінг із патріотичного виховання *** 25 травня - Виїздна методична рада «Дослідництво в позашкіллі» *** 29-31 травня - Фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» *** 29-31 травня - Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»


Звіт комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради про проведення заходів, присвячених 203-й річниці з дня народження та 156-й річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка

В комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради було оформлено інформаційний стенд “Т. Г. Шевченко – дослідник”, проведені бесіди в гуртках “Оспівування природи в творах Т. Г. Шевченка”.

9 березня 2017 року проведено захід “Великий Кобзар – провісник вільної України”, присвячений 203-й річниці з дня народження та 156 річниці від дня смерті Т. Г. Шевченка, в якому брали участь 70 вихованці гуртків “Юні овочівники”, “Юні квітникарі”, “Юні фотоаматори”, учні 6-7 класів комунального закладу “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради.

Метою заходу було розширення знань юннатів про долю поета, художника та письменника, діти ознайомились з поезіями Кобзаря та основними віхами біографії Т. Г. Шевченка., дізнались про багатство, красу та дивовижність української мови, її місце у світі, спорідненість з іншими мовами. Діти познайомились з періодами утискання мови, скорботними датами, такими як заборона українських книжок та видання українською мовою, заборона церковних українських шкіл, проповідей українською мовою і т.ін. Після перегляду відеоматеріалів було з’ясовано перелік дій, які зможуть допомогти розвитку і становленню мови, саме тих дій, які можуть бути здійсненні саме дітьми, а не дорослими, у повсякденному житті. Кожен зрозумів свою значущість у творенні українського простору.

Учасники заходу збагатили свій словниковий запас, дізнавшись значення рідковживаних українських слів. З цікавістю діти розшифровували приказки про мову. Учасники змагались у читанні скоромовок, створювали оповідання на літеру “П”, найвживанішу літеру українського алфавіту. Кожен з учасників брав участь у конкурсі “Зернятко мови”, передаючи з рук до рук шишку з зернятками і промовляючи важливе слово про мову.

На завершення заходу учасники пригадали українські пісні на вірші Т.Г. Шевченка. Діти не лише дізналичсь деталі життя та діяльності Поета, Художника, Мислителя, збагнули велич його постаті, але й зрозуміли роль кожної людини у формуванні українського простору, стали більш освіченими в історичних питаннях становлення мови, збагатили свій словниковий запас.
Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар