Писанковий сад | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Писанковий сад

Пасха – саме світле свято весни! Традиційно юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради приймають участь у обласній Великоденній культурно-мистецькій акції «Писанковий сад», яка проводиться у Покровському сквері міста Херсона.

Напередодні акції юннати разом з керівниками гуртків Альоновою І.М., Валіковою О.В., Хандусь Г.В., Пирожок Т.А. виготовляють писанки, мальованки, зернівки, різноманітні пасхальні сувеніри, паперові квіти та птахів. Вивчають традиції та звичаї , які пов’язані з Великоднем.

14 квітня гуртківці разом з керівниками Хандусь А.В. та Пирожок Т.А. демонстрували майстер-клас по виготовленню яйця- зернівки та розповідали про святкування Пасхи в Україні по місцевому телебаченню у ранковому ефірі.

Культорганізатор Альонова І.М.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Писанковий сад”

  1. Пасхальний фестиваль у Радивилівському НВК “Школа №1-гімназія”

Залишити коментар