День зустрічі птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


День зустрічі птахів

«Поки жити планета ця буде,
поки світ ще в полоні краси,
бережіть птахів добрії люди,
хай чарують нас їх голоси»

З березня по квітень 2017 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».

В обласному етапі Всеукраїнської акції взяли участь педагогічні працівники, учнівські колективи, окремі учні, вихованці гуртків, представники творчих об’єднань шкіл та позашкільних навчальних закладів Компаніївського, Кіровоградського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів та міста Кропивницького.

В ході проведення акції юними природолюбами була проведена цілеспрямована дослідницька, практична та просвітницька робота з приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів. Вихованцями загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області були виготовлені шпаківні, які розвішувалися на території навчального закладу, влаштовувалися їдальні для пернатих гостей, проводилися свята «Зустріч зимуючих птахів». Всі завзято працювали аби зробити будиночки для шпаків затишними та надійними.

Під час участі в акції діти вивчали поведінку птахів, з’ясовували небезпеки, які виникають під час їх міграції, писали прозові та поетичні твори, робили фотографії. Як наслідок, чимало вихованців стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».

Роботи переможців обласного етапу акції були надіслані до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у заключному Всеукраїнському етапі.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар