Міжнародний день музеїв та Всесвітній день вишиванки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Міжнародний день музеїв та Всесвітній день вишиванки

18 травня 2017 р. вихованці гуртка «Природа рідного краю» (керівники: Гнітецька З.К., Кочук-Ященко Т.І.) Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради взяли участь у відзначенні Міжнародного дня музеїв, провівши його в Житомирському обласному краєзнавчому музеї. Оскільки, цього дня відзначається також Всесвітній день вишиванки, педагоги та вихованці прийшли до музею одягнені у вишиті сорочки. Всіх присутніх привітав директор Житомирського обласного краєзнавчого музею Насонов Роман Анатолійович.

Юні відвідувачі та їх наставники вишикувалися у довжелезну шеренгу в рамках акції «Хто крайній в черзі до музею?» В цей день відбулося відкриття другої зали «З природничих колекцій», екскурсію по якій провів науковий співробітник Житомирського обласного краєзнавчого музею Весельський Микола Францович. Досить цікавою також була розповідь молодшого наукового співробітника Бойко Оксани Миколаївни.

Діти поділилися своїми враженнями від відвідування музею з журналістами місцевих телерадіокомпаній.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар