Інформація про захід з відзначення Дня Європи | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Інформація про захід з відзначення Дня Європи

23 травня 2017 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) проведено свято “День Європи – символ миру”, в якому взяли участь юннати гуртків “Флористика” та “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради.

Ведучі свята День Європи – символ миру

В ході свята діти ознайомилися з історією створення Євросоюзу, культурою та традиціями країн, що входять до його складу. Подивилися відеофільм, в якому були представлені європейські країни, їх культура, побут народу, традиції. Особливо було наголошено, що Україна – європейська держава, що має багатовікову історію, культуру, яка не поступається культурному спадку європейських держав.

Цікава інформація про країни Європи

Діти брали участь у відеовікторині, в якій за відеовізитівками і короткими характеристиками відгадували країни Євросоюзу, знайомилися з народними іграми європейців “Курник” (Чехія), “Розбуди ведмедя” (Данія), “Остання пара – вперед!” (Австрія), з задоволенням пограли в гру “Пожежна команда” (Німеччина).

Триває перегляд відеофільмів

Гра Пожежна команда

В залі лунали гімн Євросоюзу (заключна частина 9 симфонії “Ода радості” Л.В.Бетховена), українські пісні. Символічно, що День Європи відмічається в травні місяці, також як День Пам’яті та Примирення, День Перемоги. Ведучі свята підкреслили важливість усвідомлення того, що нинішньому європейському союзу передували кровопролитні війни, і що зараз мир в країнах Євросоюзу боронять українські воїни в зоні АТО на сході України.

Юні європейці

Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар