Національний еколого-натуралістичний центр 26-28 вересня - Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 26-28 вересня - Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В рамках зльоту – педагогічні читання «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти в світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського» *** 27 вересня – 17 жовтня - Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


1 червня на День захисту дітей народний депутат А.О. Вадатурський для вихованців Миколаївського Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді організував цікаву екскурсію до Баштанського сирзаводу «Славія».

Діти ознайомилися з технологією виготовлення різноманітних сирів: чедерних, російських, голландських та елітних, побачили роботу ліній молочнокислої продукції. В холодильнику, де дозрівають сири, спробували поперевертати головки і переконалися, що ця робота не тільки кропітка, а ще й важка. Думаємо, що не зважаючи на важку дорогу, дітям ця поїздка запам’яталась та сподобалася.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар