В Міжнародний День Захисту Дітей 1 червня пройшов Фестиваль «Дитячі серця – чисті джерела!» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


В Міжнародний День Захисту Дітей 1 червня пройшов Фестиваль «Дитячі серця – чисті джерела!»

В Міжнародний День Захисту Дітей 1 червня дітей з багатодітних родин, сиріт та дітей які побороли або продовжують боротися зі страшними онкологічними хворобами з Києва, Донецька і Луганська в столичному Гідропарку пройшов Фестиваль «Дитячі серця – чисті джерела!». Фестиваль вже всьоме традиційно проводиться на озері «Берізка». Його організатори: Асоціація рибалок України; Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України; Всеукраїнська екологічна Ліга; Національна екологічна Рада України; Центр сімейного відпочинку «Білі Камені»; Міжнародний благодійний фонд «Україна. Воля. Життя »; Громадська рада при КМДА; Громадська спілка Фонд «Наша Либідь»; Міжнародний благодійний фонд «ВІА Конкордіа»; НВО «Зелена Аптека»; Департамент агропромислового розвитку КОДА; КП «Плесо». На фестивалі був присутній священик Євгеній, він освятив і благословив захід.

Вже стало традицією в цей день проводити для дітей «Зелений урок». Цього разу його організували і провели педагоги Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». В цікавій ігровій формі Тамара Радченко і Олена Пащенко розповіли про незвичайну по красі вітчизняну природу, провели низку екологічних ігор з вікторинами, загадками; конкурси малюнків, на краще знання правил поведінки в природі, а також багато іншого, що дозволяє краще сприймати навколишній світ та вчить бережному ставленню до природних багатств рідного краю. Особливо це є актуальним напередодні Міжнародного дня охорони навколишнього середовища, що відзначатиметься 5 червня. Захопливим також був майстер-клас з плетення з макраме їжачків, зайчиків та інших тваринок. А про біологію і етологію цих тварин не оминули розповісти і ще раз нагадати дітям педагоги-екологи.

Зараз в столиці розпочато і успішно реалізується Програма «По відновленню Київських водойм» ініційована Асоціацією рибалок України. Активісти Асоціації познайомили дітей з багатим водним світом вітчизняних водойм, розповіли про види риб і їх звички.

Співробітники КП «Плесо» нагадали про правила з техніці безпеки біля водойм та правила поведінки на воді, що, безсумнівно, з приходом літа і відкриттям пляжного сезону є дуже актуальним.

Як завжди цікавим було відвідування місцевого міні-зоопарку і катання на конях. Під час заходу діти брали участь в захоплюючих конкурсах, в яких не було ні перших, ні останніх місць. Всі учасники отримали пам’ятні призи.

У заході також взяла участь автор і виконавець своїх пісень Марія Зафра. Діти зачаровано слухали її прекрасний голос.

Дитяче свято біля озера було по-сімейному добрим. Такі реабілітаційні заходи несуть глибокий соціальний характер.

Фестиваль «Дитячі серця – чисті джерела» продемонстрував, що природа по-справжньому лікує і об’єднує!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар