Національний еколого-натуралістичний центр 18-22 березня - Курси підвищення кваліфікації директорів позашкільних навчальних закладів України *** 19-21 березня - ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів *** 19-21 березня - Навчальний екологічний тренінг «Моніторинг стану довкілля» *** 25-29 березня - Весняна сесія у Природничій школі учнівської молоді *** 26-29 березня - Очний тур фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** Упродовж місяця - Методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** 3-4 квітня - Екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження» *** 3-5 квітня - Навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об’єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 9-11 квітня - Всеукраїнський юннатівський природоохоронний рух «Зелена естафета» 2018-2019 н.р. *** 12-13 квітня - ІІ етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» 2019 *** 16 -18 квітня - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» *** 17-19 квітня - Всеукраїнського педагогічного практикуму для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) «Світ творчості» *** 20 квітня - Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини-право кожного» *** 23-24 квітня - Тренінг по громадянській освіті за программою «Я - громадянин України» *** 23-24 квітня - Всеукраїнський науково-освітній семінар-практикум за темою: «Еколого-освітня діяльність як запорука збереження біорізноманіття для сталого розвитку» *** 24-26 квітня - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (категорія учасників – від 12 до 15 років включно)
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .Електронна газета

Запрошуємо до участі!

Всеукраїнський турнір юних натуралістів розпочато! Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо перемоги!

19 березня 2019 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України розпочався VІ Всеукраїнський турнір юних натуралістів-2019. Це командне змагання учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях – наукових боях. Ідея належить організаторам Міжнародного турніру юних натуралістів (International Young Naturalists’ Tournament). В Україні це змагання проводиться з 2014 року з метою пошуку та підтримки талановитої молоді, розвитку творчих здібностей школярів, які цікавляться наукою.

Читати далі »

В КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради відбулось свято до Дня народження Т.Г.Шевченка

06 березня 2019 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор – Педан Ю. Ф.) було проведено свято, присвячене 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході брали участь юннати Шевчук Маргаріта, Полтараков Максим,

Читати далі »

Відбулося святкове нагородження переможців V міського конкурсу “Мій домашній улюбленець”‎

03 березня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради (директор – Михайлова Л. І.) відбулося святкове нагородження переможців V міського конкурсу “Мій домашній улюбленець”‎.

Від комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр і дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор – Ю. Ф. Педан) захід відвідала керівник гуртка Мізін Валерія Вікторівна.

Даний конкурс проводився в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Організаторами конкурсу виступили: міська дитяча громадська організація “Асоціація захисту тварин” та комунальний позашкільний навчальний заклад ”Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради.

Читати далі »

Золотою медаллю та дипломом Національної академії педагогічних наук України нагороджено Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – призер Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019»

Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 14-16 березня 2019 року став учасником Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019», що є головною подією освітньої галузі України. Захід відбувався у Київському палаці дітей та юнацтва. Організатори виставки – Національна академія педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки України та компанія «Виставковий Світ».

Читати далі »

Виховний захід “Моя Батьківщина”

27 лютого 2019 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор – Ю. Ф. Педан) було проведено виховний захід “Моя Батьківщина”. На заході були присутні учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська).

Читати далі »

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом» – 2019

З метою привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, відтворення та розширення площі високопродуктивних стійких насаджень; підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій у поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв, Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Національний університет біоресурсів і природокористування України, Навчально-науковий інститут лісівництва та садово-паркового господарства за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України і Товариства лісівників України 14-15 березня 2019 року провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Відтворимо ліси разом», присвячену Міжнародному дню лісу. Учасниками стали працівники установ лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, профільних науково-дослідних установ, методисти та керівники учнівських лісництв закладів позашкільної і загальної середньої освіти, громадськість з усіх куточків України.

Читати далі »

Відбулась ІV науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я»

14 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування відбулась ІV науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я». Мета конференції – звернути увагу населення на стан здоров’я нації та вдосконалити шляхи його зміцнення. В рамках конференції розглянуто питання: стан здоров’я нації, сучасні досягнення у збереженні та зміцненні здоров’я, фізична терапія, фізична реабілітація пацієнтів різних нозологічних груп, фізичне виховання, ерготерапія, рекреація, лікувальна фізична культура. Учасниками конференції стали 30 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненської області.

Читати далі »

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

14 березня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» колективів екологічної просвіти (агітбригад) Херсонської області на базі Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет».

Всеукраїнський конкурс екологічних агітбригад започатковано ще у середині 90-х років, тому він вже давно став традиційним і для Херсонщини. Конкурс проводиться щорічно з метою: активізації екологічного руху, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги влади, громадських та державних організацій до екологічних проблем, підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Програмою Конкурсу було передбачено презентація еколого-просвітницької й природоохоронної діяльності та конкурсні творчі виступи колективів. Кожного року команди юних екологів-агітаторів та пропагандистів екологічного руху показують свою ерудицію, акторську майстерність та найголовніше – небайдужість до екологічних проблем сьогодення. У виступах діти, як правило, порушують актуальні екологічні проблеми своїх районів, їх соціальне значення для України. Тема цьогоріччя була «Моя мала Батьківщина».

Читати далі »

В Чернівецькій області відбувся обласний етап конкурсу «Земля – наш спільний дім»

«… Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля»

Антуан де Сент-Екзюпері

Для одного Батьківщина – це місце його народження, країна його дитинства, для іншого – місто, де він живе в даний момент. Подібних думок існує безліч, і всі вони по-своєму вірні. Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля – наш дім, земля – наша годувальниця. Саме тому люди зобов’язані піклуватися про неї, про збереження природи на нашій планеті.

Читати далі »

8-й міжрегіональний екологічний інтернет-турнір «Еколог-онлайн»

З метою активізації взаємодії і встановлення дружніх зв’язків серед здобувачів освіти Чернігівської (Україна) та Гомельської (Білорусь) областей, пропаганди ідей охорони природи, збереження біологічного різноманіття, транскордонних територій у лютому-березні 2019 року заклад освіти «Гомельський державний обласний еколого-біологічний центр дітей та молоді» (Білорусь) проведено 8-й міжрегіональний екологічний інтернет-турнір «Еколог-онлайн».

У змаганнях брали участь учнівські команди Чернігівської і Гомельської областей двох вікових груп: молодшій (10-13 років) і старшій (14-17 років).

Читати далі »