В ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР З ЧИСТОЮ ШКОЛОЮ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


В ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР З ЧИСТОЮ ШКОЛОЮ

Традиційно до Чистого четверга дорослі, юні і маленькі українці прибирають надворі свої обійстя та в домівках, адже в цей день все довкілля має бути чистим, доглянутим і мати урочисто-святковий вигляд напередодні Великодня. Активно до цієї важливої справи, як завше, долучилися й вільховецькі школярі і юннати – вихованці еколого-натуралістичного гуртка «Садівництво» Хмельницького ОЦКТЕВУМ (кер. гуртка – вчитель біології Олена Смаровоз), що плідно працює на базі Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. імені педагога-натураліста Федора Степановича Бацури (директор Ігор Шевченко).

Напередодні, педагогічний та учнівський колектив школи проводили ряд акцій з упорядкування й приведення до належного санітарного та естетичного стану шкільне обійстя, прилеглу територію, ділянку плодового саду і клумби квітів, а юні натуралісти Олени Василівни, як і в квітневі дні, знову попрацювали старанно. Серед них юні працелюби – Ангеліна Бацура, Юлія Гординська, Юлія Катеринич, Олександр Шевчук, Дмитро Москвичов, Вікторія Сивун.

Юннатами й учнями доглянуті березова, ялинкова, квіткова та бузкова алеї, ділянки оцтових дерев і деревовидних півоній, квіти біля меморіальних дошок випускникам школи – полеглим захисникам Батьківщини та нашому видатному Учителю – Ф.С.Бацурі, які доповнено новими насадженнями.

Поряд з юннатами трудилися цьогорічні випускники Віта Крохмалюк, Анастасія Грошко, Лілія Присліцька, Олеся Сивун та Іван Коломієць, котрі тут залишають власноручні зелені насадження на добру згадку про свій клас і роки свого навчання, проведені у стінах рідної школи.

Сьогодні у навчальних приміщеннях і на обійсті школи у вільховецьких юннатів та школярів все чисто, охайно й так, як у найкращих господарів Вільхівця – цвітуть і пахнуть квіти, буяє зелень дерев, кущів та різнотрав’я, ретельно виметені алеї й доріжки і так хочеться в цей чудовий день мати такий великий та замашний віник, яким можна було б так замахнутися й махнути, щоб повимітати геть і назавжди всю рашистську нечисть із нашої славної України!

За матеріалами Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст імені Ф.С.Бацури та ФБ «Юннати Хмельниччини».  

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet