2021 Травень 17 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Архіви за день Травень 17th, 2021

У День екологічної освіти педагоги ЗОЕНЦ провели онлайн-засідання методичного дня, на якому відбулося вручення відомчих нагород

У засіданні, 12 травня, взяли участь педагоги екоцентру та керівники гуртків ЗОЕНЦ з Іршавського та Хустського районів, які працювали в онлайн-режимі методом відеоконференцзв’язку з використанням  платформи  Zoom. Відкрив засідання і модерував на заході директор екоцентру Олександр Геревич. Зокрема, О. Геревич сказав: „Сьогодні наше засідання збігається з Днем екологічної освіти, у який ми завжди проводимо круглі […]

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості провів трудову акцію “Плекаємо сад”

Трудова акція школярів «Плекаємо сад» проводиться щорічно. Особливістю її є те, що вона проходить у рік 30-річчя Незалежності України. Метою трудової акції є виховання господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої і працелюбної особистості. Вихованці, педагоги Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості разом з батьківською громадськістю та фермерським господарством «Органік перрі» заклали горіховий і […]

Станція юних натуралістів Рівненської обласної ради провела обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

13-14 травня 2021 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» у дистанційному форматі відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні. Конкурс сприяв формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Станція юних натуралістів Рівненської обласної ради провела обласний етап Всеукраїнського юннатівського руху “Зелена естафета” 2020-2021 н.р.

Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради 13 травня 2021 року провів обласний етап (відбірковий) Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»2020–2021 н.р. Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні Конкурс проведено в заочному форматі.

У Всесвітній день мігруючих птахів юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру відвідали Краєзнавчий музей

Весна – прекрасна та чарівна пора року. Спочатку усе навкруги пробуджується від зимової сплячки. З’являються бруньки на деревах, пробиваються крізь землю перші весняні квіти, веселіше усміхається сонечко на небі… Та найбільшим дивом та справжнім святом є приліт птахів із теплих країв. Кожного дня ми з нетерпінням поглядаємо на небо, сподіваючись побачити лелек, шпаків, жайворонків, ластівок.

Про проведення фінального етапу конкурсу з природознавства «Юний дослідник»