Голодомор на Україні 1932-33 р.р. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Голодомор на Україні 1932-33 р.р.

На вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору в музеї Хліба Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, значна увага приділяється експозиції «Голодомор на Україні», яка символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Про них пам’ятають ті, хто вижив, їх діти і онуки.

Школярі, учнівська молодь та педагоги відвідують музей Хліба та експозиції і схиляються перед пам’яттю наших невинних загиблих батьків, братів, сестер.

84 роки тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей були винищені Голодомором, ми пережили катастрофу, яка мала зупинити життя всього нашого народу. Голодомор приніс не лише страждання і смерть, він посіяв страх серед людей.

Голодомор 1932-33 р.р. став справжньою трагедією народу.

На вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, 24 листопада із настанням темряви засвітіть і поставте на підвіконня свічку. Цей вогник символізуватиме нашу турботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Жахливі 1932-33 роки, які ніхто з нас не має права забути.

Опубліковано Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України 22 листопад 2017 р.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар