Голодомор на Україні 1932-33 р.р. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Голодомор на Україні 1932-33 р.р.

На вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору в музеї Хліба Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, значна увага приділяється експозиції «Голодомор на Україні», яка символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Про них пам’ятають ті, хто вижив, їх діти і онуки.

Школярі, учнівська молодь та педагоги відвідують музей Хліба та експозиції і схиляються перед пам’яттю наших невинних загиблих батьків, братів, сестер.

84 роки тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей були винищені Голодомором, ми пережили катастрофу, яка мала зупинити життя всього нашого народу. Голодомор приніс не лише страждання і смерть, він посіяв страх серед людей.

Голодомор 1932-33 р.р. став справжньою трагедією народу.

На вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, 24 листопада із настанням темряви засвітіть і поставте на підвіконня свічку. Цей вогник символізуватиме нашу турботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Жахливі 1932-33 роки, які ніхто з нас не має права забути.

Опубліковано Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України 22 листопад 2017 р.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар