Зимове частування пернатих у дендропарку «Юннатівський» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Зимове частування пернатих у дендропарку «Юннатівський»

Влаштували вихованці гуртків «Юні екологи» (керівники гуртків Драган О. А., Кацурак В. П.) Національного еколого-натуралістичного центру впродовж січневих морозів. На зимових вакаціях діти змайстрували годівнички з побутових відходів: поліетиленових пляшок, паперових пакетів з-під молока та кефіру, новорічних подарункових наборів. А от чим і як підгодовувати птахів юннати дізналися під час просвітницького заходу «Меню пташиного столу».

З рецептами пташиної кухні та гігієнічними правилами влаштування годівниць для синиць, дроздів, чижів, а також для більш рідкісних відвідувачів, як в’юрки і вівсянки очеретяні, ознайомили ровесників Дмитро Лопотко і Костя Баніт. До зимової підгодівлі в дендропарку долучилися також учні спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та школи № 2 Подільського району м. Києва. Юннати навідуються до пташиних їдалень щоденно, адже у зимовій підгодівлі пернатих найважливіше – регулярність.

Анна Мережко,

юнкор, вихованка гуртка «Юні екологи»

Національного еколого-натуралістичного центру

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар