І в день ясний, і, навіть, у негоду юннатам всім про Землю треба дбати | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


І в день ясний, і, навіть, у негоду юннатам всім про Землю треба дбати

Ніякі примхи погоди: ні дощ, ні заметіль, не завадили юннатам Донеччини взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», що проходив 17-18 березня у Краматорську та Волновасі. Цей конкурс проводиться щорічно, з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, зачіпаючи найактуальніші та найважливіші екологічні проблеми нашої країни. Темою цьогорічного конкурсу колективів екологічної просвіти було «Раціональне природокористування».

Даною темою зацікавився 21 творчий колектив з міст: Маріуполь, Волноваха, Вугледар, Краматорськ, Добропілля, Білозерськ, Мирноград, Лиман, Соледар, Часів Яр. А також команди з Волноваського, Велико-Новосілківського, Костянтинівського, Олександрівського та Покровського районів, котрі у поетично-музично-танцювальній формі висвітлювали проблеми раціонального природокористування. Кожна команда показувала свій власний внесок у раціональне природокористування і пропонувала методи збереження та відновлення дорогоцінних ресурсів, на які багата наша країна. Це – сприятливий клімат, унікальні чорноземи, мінеральна сировина, величні ліси, річки, озера та болота. «Як все зберегти?», «Як не нашкодити?». Шукаючи відповіді на ці та багато інших питань, учасники конкурсу влаштували справжнє свято однодумців-природоохоронців.

Переможцем конкурсу в північній зоні області став колектив «Зелений слід» Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради (керівник – Веретельник Людмила Миколаївна).

В південній частині області перемогла команда «Друге дихання» Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (керівник – Загорулько Валентина Яківна).

Всі учасники конкурсу отримали грамоти Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та пам’ятні подарунки від РЛП «Клебан-Бик» та РЛП «Краматорський», а керівники колективів – подяки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар