І в день ясний, і, навіть, у негоду юннатам всім про Землю треба дбати | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


І в день ясний, і, навіть, у негоду юннатам всім про Землю треба дбати

Ніякі примхи погоди: ні дощ, ні заметіль, не завадили юннатам Донеччини взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», що проходив 17-18 березня у Краматорську та Волновасі. Цей конкурс проводиться щорічно, з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, зачіпаючи найактуальніші та найважливіші екологічні проблеми нашої країни. Темою цьогорічного конкурсу колективів екологічної просвіти було «Раціональне природокористування».

Даною темою зацікавився 21 творчий колектив з міст: Маріуполь, Волноваха, Вугледар, Краматорськ, Добропілля, Білозерськ, Мирноград, Лиман, Соледар, Часів Яр. А також команди з Волноваського, Велико-Новосілківського, Костянтинівського, Олександрівського та Покровського районів, котрі у поетично-музично-танцювальній формі висвітлювали проблеми раціонального природокористування. Кожна команда показувала свій власний внесок у раціональне природокористування і пропонувала методи збереження та відновлення дорогоцінних ресурсів, на які багата наша країна. Це – сприятливий клімат, унікальні чорноземи, мінеральна сировина, величні ліси, річки, озера та болота. «Як все зберегти?», «Як не нашкодити?». Шукаючи відповіді на ці та багато інших питань, учасники конкурсу влаштували справжнє свято однодумців-природоохоронців.

Переможцем конкурсу в північній зоні області став колектив «Зелений слід» Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради (керівник – Веретельник Людмила Миколаївна).

В південній частині області перемогла команда «Друге дихання» Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (керівник – Загорулько Валентина Яківна).

Всі учасники конкурсу отримали грамоти Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та пам’ятні подарунки від РЛП «Клебан-Бик» та РЛП «Краматорський», а керівники колективів – подяки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар