Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Міністерством освіти і науки України, Національним еколого- натуралістичним центром учнівської молоді з метою виявлення обдарованої учнівської молоді, що займається квітництвом, ландшафтним дизайном, садово-парковим мистецтвом, сприяння розвитку та популяризації цих видів мистецтва в Україні, з 13 по 15 травня 2015 року у м. Києві було проведено Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

До участі в Конкурсі запрошувалися команди, до складу яких входять вихованці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, учні загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідують творчі учнівські об’єднання відповідного профілю, мають необхідні вміння та навички з квітникарства і ландшафтного дизайну.

Конкурс проводився у два етапи: І етап − відбірковий – з 20 березня до 10 квітня, переможці якого запрошені до участі у ІІ етапі − фінальному − який відбувся з 13 до 15 травня 2015 р. в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Програмою ІІ етапу Конкурсу передбачено:

Теоретична частина: проведення командами-учасниками виступів-презентацій, представлених на Конкурс проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну;

Практична частина: реалізація проектів клумб та ландшафтних композицій, що визнані переможцями І етапу.

Участь у відбірковому етапі прийняли більше 50 команд. До участі у фінальному етапі були запрошені 20 команд-переможців відбіркового етапу Конкурсу зі всієї України.

Переможці ІІ етапу відзначаються дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та подарунками.

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» взяли участь 15 команд, з таких областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської (2 команди), Івано – Франківської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської.

Цьогорічним переможцем Конкурсу було визнано команду вихованців гуртка «Екологічний дизайн» КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради з проектом «Фітокуточок релаксації «Юннатівський».

Перше місце виборола команда учнів Непізнаницької ЗОШ І-ІІ ст. Ємільчинського району Житомирської області з проектом клумби «Карусель».

Не залишився без схвальних відгуків проекти: «Біля струмка» втілений вихованцями КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та проекти «Царівна жаба» і «Квітучий потяг» виконаний вихованцями екозагону «Дзвін» ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринської міської ради Вінницької області, а також ландшафтний проект «Родинне дерево» створений юними квітникарями Еколого-натуралістичного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» які відповідно посіли ІІ місця.

Цікавими та гарно втіленими були проекти «Серце моє — Україна! Хай буде мир віднині і довіку на твоїй землі!» Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Волинської області, «Степовий дивосвіт» КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» Дніпропетровської області, «Шкільний альпінарій» учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Раково Перечинського району Закарпатської області та решта проектів.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76