В Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась Всеукраїнська науково-практична дитяча конференція «День рослин» в рамках Всесвітнього Дня рослин в Україні. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


В Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась Всеукраїнська науково-практична дитяча конференція «День рослин» в рамках Всесвітнього Дня рослин в Україні.

З 14 по 16 травня 2015 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась Всеукраїнська науково-практична дитяча конференція «День рослин» в рамках Всесвітнього Дня рослин в Україні.

14 травня в Інституті харчової біотехнології та геноміки НАН України відбулось урочисте відкриття Конференції. З привітальним словом для учасників виступив доктор біологічних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України – Блюм Ярослав Борисович. Привітавши учасників, Ярослав Борисович, розповів про специфіку роботи Інституту. Після чого юннати мали змогу вже на практиці побачити чим саме займаються науковці, відвідавши наукові лабораторії.

15 травня юні натуралісти засідали на круглому столі де мали змогу поділитися своїм досвідом та обговорити проблеми рослинництва в Україні та шляхи їх вирішення. Після чого їх чекала незабутня екскурсія до Національного ботанічного саду ім. Н. Н. Гришка НАН України.

16 травня юннати відвідали Ботанічний сад ім. А. В. Фоміна. Для них була проведена екскурсія по науковим об’єктам та оранжереях саду. А також юні біологи прийняли участі у майстер-класах та відвідали ярмарку виробів з натуральної сировини (рослин). Після цікавої мандрівки рослинними джунглями юні натуралісти були нагороджені сертифікатами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь в науково-практичній конференції.

Загалом, вся конференція проходила під гаслом «Рослина – це скарб життя!». Цінуємо природу – цінуємо життя.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар