Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»

13-15 лютого ц.р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

Конкурс відбувся за підтримки співорганізатора – громадської організації «Екологічний клуб Еремурус» (голова Мельникова Олена Володимирівна) та спонсорів заходу: Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви (керівник Шеремета Володимир) та Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (експерт Козак Олена Меланівна).

З вітальним словом до учасників виступили: Вербицький Володимир Валентинович, директор НЕНЦ, Гринчук Світлана Василівна, директор департаменту з питань змін клімату та збереження озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України, Недбайло Олександр Миколайович – голова журі, старший науковий співробітник Інституту технічної теплофізики НАН України, Мельникова О. В. Для фіналістів поділилися досвідом успіху неодноразові переможці конкурсу минулих років Мацюк Надія, Шурубура Костянтин та їхній керівник Шубін Анатолій Григорович, вчитель фізики загальноосвітньої школи № 30 м. Житомира.

Під час проведення фіналу для учасників була організована відкрита стендова презентація, під час якої відбулось наукове спілкування віч-на-віч та обмін досвідом.

14 лютого фіналісти Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» захищали свої проекти та роботи перед поважним журі.

Шведун Ганною Григорівною, вчителем біології вищої категорії, вчителем-методистом загальноосвітньої школи I-III ступенів № 123 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області 15.02 була проведена науково-розважальна програма «Екомарафон “Green-стиль”». Для керівників був організований тренінг «Екоетичний підхід до проблеми споживання» (Мельникова Олена Володимирівна, Голова громадської організації «Екологічний клуб «Еремурус»).

Компетентне журі обрало переможців з трьох учнівських та однієї студентської номінації.

Гринчук Світлана Василівна від імені Міністра екології – Семерака Остапа Михайловича, нагородила переможців що посіли перші місця Почесними Грамотами та цінними призами.

Завдячуючи спонсорам, призери та фіналісти конкурсу отримали грамоти та подарунки.

 

 

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар