18 вересня 2019 року колектив учнів та педагогів комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради взяли участь у Всесвітньому дні прибирання, який пройшов під гаслом «Єднаймося, щоб Планету зберегти». До природоохоронної акції долучилися випускники Станції юних натуралістів – студенти психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету, які допомогли в організації та проведенні акції.
З метою проведення просвітницької роботи та природоохоронного виховання учасники переглянули відеоролик «ООН оголосила надзвичайну ситуацію на планеті», у якому наголошувалося про небезпеку неналежного поводження з відходами, висвітлювалися екологічні проблеми не лише України, але й планети Земля в цілому.
Учасники Всесвітньої акції очистили від сміття територію Станції юних натуралістів, взяли участь у флеш-мобі «Рівне – наш рідний край», вікторині «Як зберегти Землю», трудовій акції «Чисті узбережжя» (очищення прибережної смуги озера Басів Кут), створювали та захищали творчі проекти «Як зберегти Землю». Програма завершилася дружнім чаюванням учасників акції, на якому були підведені підсумки благородної справи.