Відбулася осіння сесія «Всеукраїнської школи методистів закладів позашкільної освіти» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Відбулася осіння сесія «Всеукраїнської школи методистів закладів позашкільної освіти»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 17 по 19 жовтня ц.р. у м. Києві провів другу очну сесію Всеукраїнської школи методистів закладів позашкільної освіти.

Науковими керівниками проекту є Вербицький Володимир Валентинович, директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор та Боднар Оксана Степанівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Форма організації роботи школи – очна-дистанційна. Термін навчання – п’ять місяців; кількість сесій – чотири (дві сесії – очні, дві – дистанційні в он-лайн режимі).

Учасниками Всеукраїнської школи методистів стали педагоги-позашкільники із різних регіонів України.

Для слухачів було прочитано цикл лекцій з теорії та практики управління аналітико-експертною діяльністю у сфері методичної служби, проведено творчі діалоги та тренінги з наступних питань: «Науково-дослідницька діяльність у позашкільній освіті. Розвиток креативного мислення педагогів у закладі позашкільної освіти»; «Використання аналітики та експертизи в управлінні методичною роботою»; «Прийняття управлінського рішення: принципи, форми та технології»; «Моделювання науково-методичного середовища позашкілля. Організаційна культура закладу позашкільної освіти»; «Моніторинг як до дослідницька технологія. Методи статистичної обробки інформації»; «Модель іміджу методиста та освітньої установи»; «Моделювання альтернативних управлінських рішень за визначеними проблемами»; «Наукові підходи до моделювання планів та розпорядчих документів.Аналіз документації (наказ і план закладу позашкільної освіти)»; «Аналіз моніторингової інформації» тощо.

Цікавопроведенопрезентаціюслухачами Школи домашнього завдання на теми «Інноваційний методичний захід: структура та критерії» та «Проектування професійного розвитку методиста».

Фіналом роботи «Всеукраїнської школи методистів закладів позашкільної освіти» у 2019 р. стало підсумкове тестування та отримання слухачами свідоцтв встановленого зразка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар