Відбулося свято “Посвята в юннати” в рамках Всеукраїнської акції “День юного натураліста” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Відбулося свято “Посвята в юннати” в рамках Всеукраїнської акції “День юного натураліста”

18 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичного творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (далі – Центр, директор Вітренко Е.В.) в межах Всеукраїнської акції “День юного натураліста” відбулося свято – “Посвята в юннати”.

Посвята в юннати – один з традиційних заходів Центру. В юннати посвячуються ті, хто любить і цінує природу, піклується про навколишній світ, готовий присвятити себе захисту та охорони природи.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася директорка Центру Ельвіра Валентинівна Вітренко. Вона побажала юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

З привітанням та побажанням до юних натуралістів звернулися почесні гості: Бачевська Ольга Іванівна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації; Палічев Юрій Федорович, голова ГО «Болгари Херсона»; Поліщук Лариса Михайлівна, голова Херсонської міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Кравець Ігор, представник ГО «Українська єдність»; Машкова Ольга Вікторівна, представник ГО «ЕКО-кволіти UA».

Творчий виступ вихованців гуртка «Екологічний театр» (керівник Олійнікова О.О.) викликав у присутніх особливе захоплення та зацікавленість

Урочистим і одночасно хвилюючим моментом заходу стала традиційна посвята в юннати. Всі гуртківці проголосили Клятву юнната, пообіцявши берегти Матінку – Природу, після якої почесні гості та керівники гуртів пов’язали зелені символічні галстуки, та крім того отримали «Посвідчення юного натураліста»

Але, щоб підтвердити звання юннатів, гуртківці пройшли певні іспити. На кожному з них дітей чекали різноманітні завдання: загадки та вікторини, ігри, музичні руханки та інші. Вихованці доводили, що вони справжні природолюби, захисники природи. Сподіваємось, що учасники цього свята охоронятимуть, примножуватимуть природні багатства нашої країни, з них виростуть свідомі громадяни, яких хвилюватиме майбутнє рідної землі, рідної держави – України.

Після урочистої частини свято продовжилось на подвір’ї Центру проведенням екскурсій.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар