Відбулося свято “Посвята в юннати” в рамках Всеукраїнської акції “День юного натураліста” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Відбулося свято “Посвята в юннати” в рамках Всеукраїнської акції “День юного натураліста”

18 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичного творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (далі – Центр, директор Вітренко Е.В.) в межах Всеукраїнської акції “День юного натураліста” відбулося свято – “Посвята в юннати”.

Посвята в юннати – один з традиційних заходів Центру. В юннати посвячуються ті, хто любить і цінує природу, піклується про навколишній світ, готовий присвятити себе захисту та охорони природи.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася директорка Центру Ельвіра Валентинівна Вітренко. Вона побажала юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

З привітанням та побажанням до юних натуралістів звернулися почесні гості: Бачевська Ольга Іванівна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації; Палічев Юрій Федорович, голова ГО «Болгари Херсона»; Поліщук Лариса Михайлівна, голова Херсонської міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Кравець Ігор, представник ГО «Українська єдність»; Машкова Ольга Вікторівна, представник ГО «ЕКО-кволіти UA».

Творчий виступ вихованців гуртка «Екологічний театр» (керівник Олійнікова О.О.) викликав у присутніх особливе захоплення та зацікавленість

Урочистим і одночасно хвилюючим моментом заходу стала традиційна посвята в юннати. Всі гуртківці проголосили Клятву юнната, пообіцявши берегти Матінку – Природу, після якої почесні гості та керівники гуртів пов’язали зелені символічні галстуки, та крім того отримали «Посвідчення юного натураліста»

Але, щоб підтвердити звання юннатів, гуртківці пройшли певні іспити. На кожному з них дітей чекали різноманітні завдання: загадки та вікторини, ігри, музичні руханки та інші. Вихованці доводили, що вони справжні природолюби, захисники природи. Сподіваємось, що учасники цього свята охоронятимуть, примножуватимуть природні багатства нашої країни, з них виростуть свідомі громадяни, яких хвилюватиме майбутнє рідної землі, рідної держави – України.

Після урочистої частини свято продовжилось на подвір’ї Центру проведенням екскурсій.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар