Відбулася літературно-музична композиція, присвячена “Дню Гідності і Свободи” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Відбулася літературно-музична композиція, присвячена “Дню Гідності і Свободи”

Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) 21 листопада 2019 року було проведено літературно-музичну композицію до Дня Гідності і Свободи. У заході брали участь учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О. Сазанська).

Цей день, 21 листопада, було встановлено “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…”.

Захід розпочався з виконання Гімну України. Ведучі заходу – учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 140” Дніпровської міської ради (директор – Н.Г. Кулик), розказали про події Помаранчевої революції та Революції Гідності, відтворили їх хронологію, зупинилися на причинах, що викликали масовий супротив людей. Під час заходу акцентувалася увага на тих найкращих людських якостях, які продемонстрували українці під час двох майданів – європейськість, гідність, прагнення до свободи, людяність. На жаль, історія України – це історія споконвічної боротьби нашого народу за волю, державність, свободу.

Трагічні події майдану в січні-лютому 2014 року не залишили байдужими дітей. Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам’ять Небесної Сотні та всіх полеглих за незалежність України.

Під час заходу були використані відеоматеріали “Україна золота”, “Небесна Сотня”, у виконанні Тіани Роз пролунала пісня “Мамо не плач”, наприкінці заходу у виконанні дитячого колективу прозвучала пісня “Нам потрібно мирне небо”.

Від серця були прочитані рядки вірша:
“Я вірю: колись буде в Україні

Соборність і духовна чистота,

Згинуть воріженьки, як роса на сонці

Сяйне крилом веселка золота.
Рожево спалахнуть духмяні весни

І полетять лелеки й журавлі.

В любові кожне серденько воскресне

На світлій, мирній, радісній землі!”

Нехай сповнюються мрії дітей на щасливе майбутнє у незалежній процвітаючій Україні.

Виставка до Дня Гідності та Свободи

Лунає вірш про Україну

Керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ” А.В. Стасенко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар