Для курсантів Національної гвардії педагоги ЗОЕНЦ провели майстер-клас з виготовлення валентинок | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Для курсантів Національної гвардії педагоги ЗОЕНЦ провели майстер-клас з виготовлення валентинок

Місто переповнював червоний колір, а все тому, що прийшло свято, на яке чекала кожна закохана пара, а саме – День Святого Валентина.

Цей день відзначають із задоволенням, хоча він і не значиться в календарі серед офіційних свят.

Святкова лихоманка не оминула й нацгвардійців. Незважаючи на те, що хлопці далеко від дому та своїх коханих, педагоги ЗОЕНЦ допомогли їм долучитися до свята. Так, 13 лютого, проведено майстер-клас для батальйону Галицької бригади Національної гвардії України з виготовлення валентинок під назвою „Подарую тобі серце”. Захід пройшов з метою виховання у підростаючого покоління поваги й уваги до близьких і рідних людей, батьків, друзів і, звичайно, коханих.

Щоб висловити свої почуття на день закоханих дарують валентинки, проте набагато приємніше отримати валентинку, зроблену власними руками, – адже ця листівка буде креативною, індивідуальною та неповторною.

Курсантів Національної гвардії України привітав директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич. „Дякуємо вам, шановні захисники, за те, що нас захищаєте, нехай вас оберігає Бог та супроводжує удача…” – відмітив директор. Також побажав усім міцного здоров’я, радості, благополуччя та мирного неба над головою. Висловив сподівання, що ця перша зустріч стане початком плідної співпраці на майбутнє. Зокрема, запросив курсантів брати участь у заходах з національно-патріотичного спрямування, які проводяться в екоцентрі та долучитися до соціально-екологічної акції „З маленького саджанця – зелені Карпати”, що буде проводитися у березні.

У вступ­ній час­ти­ні май­стер-кла­су Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи, розповіла всім про іс­то­рію свя­та та його зна­чен­ня у су­час­но­му жит­ті, про символіку подарованих квітів та традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах світу.

Після невеликої теоретичної бесіди всі взялися до виготовлення валентинок.

Гвардійці із задоволенням підбирали матеріал, складали ескізи майбутніх шедеврів та жваво обговорювали виконану роботу, адже кожен солдат вкладав у неї частинку свого серця. Педагоги центру давали поради та демонстрували бійцям процес виготовлення валентинок.

„Хлопці підійшли до справи дуже креативно, деякі творчі рішення в оформленні, що стосується поєднань кольорів і декоративного оздоблення, дивують, і в них можна повчитися”, – ділиться враженнями від співпраці з гвардійцями керівниця гуртків ЗОЕНЦ Анастасія Спащук.

Солдати писали різні привітання та побажання, адресовані близьким та друзям: „Миру”, „Добра”, „Злагоди”, „Позитивних емоцій”, і „Любові, яка піднімає дух”.

Задоволені бійці, щасливі обличчя та повна готовність до свята – ось такий результат цієї теплої зустрічі.

Кінцевим етапом заходу стала екскурсія творчими лабораторіями ЗОЕНЦ. Військовослужбовці ознайомились з мешканцями куточка живої природи, флорою і фауною навчально-декоративної водойми та дендропарком екоцентру.

Проте, це ще не все. 14 лютого у центрі міста гвардійці привітали жінок із чарівним Днем Святого Валентина у формі флешмобу. Зокрема, бійці Національної гвардії подарували зроблені власноруч валентинки всім перехожим жінкам.

Оксана КРЕМІНЬ, завідувачка   відділу організаційно-масової роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар