Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії

У зв’язку з карантином вихованці гуртка Астрономії НЕНЦ мають гарну нагоду попрацювати над своїми роботами, тезами, презентаціями до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії Київського університету (КАО). Цього року обсерваторії виповнюється 175 років, вік поважний, тож на конференцію приїдуть відомі астрономи України і світу.
Гурток астрономії НЕНЦ активно співпрацює з КАО, оскільки спостережна станція в Лісниках є основною базою для проведення учнями систематичних наукових спостережень різних об’єктів зоряного неба: комет, астероїдів, змінних зірок, квазарів. Керівник секції – Баранський Олександр Ростиславович працює індивідуально з кожним учнем в консультаційному онлайн режимі.

В тезах, які будуть представлені на конференції, юним науковцям необхідно викласти основні результати досліджень, завершити фотометричне опрацювання всіх результатів (є нові спостереження за зиму, частина ще не опрацьована з минулих років, також є можливість завантажувати онлайн знімки неба від інших обсерваторій). Важливо ще й ще раз перевірити результати на достовірність, опрацювати матеріали останніх публікацій у світі за тематикою досліджень.
На конференції учні секції представлятимуть свої результати досліджень перед маститими науковцями. Зробити це треба якнайкраще, тож попереду ще багато роботи, приємних хвилювань і вражень.
Зрештою, епідеміологічна ситуація в країні це час, коли можна “з головою поринути” в тонкощі наукових досліджень. Наприклад, знаменитий фізик І. Ньютон відкрив закон Всесвітнього тяжіння, коли в Лондоні панувала чума і він виїхав за місто, де ніщо не заважало генію творити.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар