Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії

У зв’язку з карантином вихованці гуртка Астрономії НЕНЦ мають гарну нагоду попрацювати над своїми роботами, тезами, презентаціями до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії Київського університету (КАО). Цього року обсерваторії виповнюється 175 років, вік поважний, тож на конференцію приїдуть відомі астрономи України і світу.
Гурток астрономії НЕНЦ активно співпрацює з КАО, оскільки спостережна станція в Лісниках є основною базою для проведення учнями систематичних наукових спостережень різних об’єктів зоряного неба: комет, астероїдів, змінних зірок, квазарів. Керівник секції – Баранський Олександр Ростиславович працює індивідуально з кожним учнем в консультаційному онлайн режимі.

В тезах, які будуть представлені на конференції, юним науковцям необхідно викласти основні результати досліджень, завершити фотометричне опрацювання всіх результатів (є нові спостереження за зиму, частина ще не опрацьована з минулих років, також є можливість завантажувати онлайн знімки неба від інших обсерваторій). Важливо ще й ще раз перевірити результати на достовірність, опрацювати матеріали останніх публікацій у світі за тематикою досліджень.
На конференції учні секції представлятимуть свої результати досліджень перед маститими науковцями. Зробити це треба якнайкраще, тож попереду ще багато роботи, приємних хвилювань і вражень.
Зрештою, епідеміологічна ситуація в країні це час, коли можна “з головою поринути” в тонкощі наукових досліджень. Наприклад, знаменитий фізик І. Ньютон відкрив закон Всесвітнього тяжіння, коли в Лондоні панувала чума і він виїхав за місто, де ніщо не заважало генію творити.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар