Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 13 квітня 2020 року триватиме відкрите оцінювання відеопрезентацій учасників ІІ етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань 2020" *** до 12 травня 2020 року триває прийом заявок в електронному вигляді на кращий проект квітника чи ландшафтної композиції Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (заочно) *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно)


Підготовка вихованців НЕНЦ до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії

У зв’язку з карантином вихованці гуртка Астрономії НЕНЦ мають гарну нагоду попрацювати над своїми роботами, тезами, презентаціями до ювілейної травневої конференції в Астрономічній обсерваторії Київського університету (КАО). Цього року обсерваторії виповнюється 175 років, вік поважний, тож на конференцію приїдуть відомі астрономи України і світу.
Гурток астрономії НЕНЦ активно співпрацює з КАО, оскільки спостережна станція в Лісниках є основною базою для проведення учнями систематичних наукових спостережень різних об’єктів зоряного неба: комет, астероїдів, змінних зірок, квазарів. Керівник секції – Баранський Олександр Ростиславович працює індивідуально з кожним учнем в консультаційному онлайн режимі.

В тезах, які будуть представлені на конференції, юним науковцям необхідно викласти основні результати досліджень, завершити фотометричне опрацювання всіх результатів (є нові спостереження за зиму, частина ще не опрацьована з минулих років, також є можливість завантажувати онлайн знімки неба від інших обсерваторій). Важливо ще й ще раз перевірити результати на достовірність, опрацювати матеріали останніх публікацій у світі за тематикою досліджень.
На конференції учні секції представлятимуть свої результати досліджень перед маститими науковцями. Зробити це треба якнайкраще, тож попереду ще багато роботи, приємних хвилювань і вражень.
Зрештою, епідеміологічна ситуація в країні це час, коли можна “з головою поринути” в тонкощі наукових досліджень. Наприклад, знаменитий фізик І. Ньютон відкрив закон Всесвітнього тяжіння, коли в Лондоні панувала чума і він виїхав за місто, де ніщо не заважало генію творити.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар