Завершився Другий Всеукраїнський турнір юних біологів “NEOBIO” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Завершився Другий Всеукраїнський турнір юних біологів “NEOBIO”

З 19 по 21 січня 2021 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Інститутом ботаніки ім. М. Г. Холодного, Інститутом гідробіології НАН України, проведено в онлайн режимі Другий Всеукраїнський турнір юних біологів «NEOBIO» (фінальна частина змагання).

Головною метою проведення Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO», як інтелектуального змагання старшокласників, є надання можливості учнівській молоді спробувати свої сили у вирішенні творчих завдань з біології і в результаті отримати порівняльну оцінку своїх знань і умінь.
Під час урочистого відкриття змагання до учасників з вітальними словами звернулись директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, доктор педагогічних наук, професор Володимир Валентинович Вербицький, директор Інституту ботаніки НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Сергій Леонідович Мосякін, доцент кафедри біотехнології факультету ФЕБІТ Національного авіаційного університету, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Адамчук-Чала Надія Іванівна, представники Оргкомітету з підготовки і проведення турніру.
В організаційно-масовому заході взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти з різних областей України. Загалом зареєструвалося на змагання 423 учні. З них 364 було допущено до фінальної частини турніру.
Фінальна частина проходила за змішаною системою — індивідуально та командно. Спочатку учасники змагались між собою на найрезультативніше виконання відбіркової контрольної роботи. Відбіркова контрольна робота, у вигляді тесту, проводилася дистанційно і тривала 100 хвилин. Посилання на завдання надсилалося на електронні адреси учасників фінальної частини турніру за 5 хвилин до початку відліку часу. За визначений умовами часовий період справились із завданням 242 учні.
У підсумку було визначено 24 учасники, які найкраще справились із завданням, та сформовано 4 рівні по силі і кількісному складу команди.
Другого і третього дня відбувались командні півфінальні, фінальний «бої» та суперфінал.
Згідно загальних результатів проведення Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO» у 2020-2021 навчальному році, визначено команду-переможця та команди-призери змагання.
Детальна інформація щодо перебігу Другого Всеукраїнського турніру юних біологів “NEOBIO” розміщена на сторінці турніру сайту НЕНЦ – https://nenc.gov.ua/?page_id=31750.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар