Проведено літературно-музичну композицію “Герої не вмирають”, присвячену вшануванню Героїв Небесної Сотні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 26 - 28 серпня 2021 року Всеукраїнська науково-педагогічна конференція *** 05 - 07 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ»(очно)


Проведено літературно-музичну композицію “Герої не вмирають”, присвячену вшануванню Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю. Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні: літературно-музична композиція “Герої не вмирають”. У заході взяли участь вихованці гуртка “Юні зоологи” (керівник Стасенко А. В.), учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О).

Метою заходу було формування у вихованців почуття патріотизму, донесення до свідомості юннатів історичних фактів про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, про людей, які брали участь у протистоянні, їх долі та особистості, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих та тих що не шкодують свого життя у боротьбі за свободу та цілісність України.

У ході заходу розмова йшла про події, які відбувались на Майдані, причини та якості характеру, які спонукали людей вийти на захист своєї гідності проти свавілля влади.

Майдан, як унікальне явище новітньої історії України, є водночас її болючою, трагічною сторінкою, про яку не можна забувати.

Перед юннатами постали постаті звичайних людей різного віку та статі, які своїм життям, діями, а дехто навіть смертю ствердили величне звання – Людина, Українець, Громадянин.

Було продемонстровано відеоролик “Ангели Майдану” П.Дворського, кадри декламації вірша “Кавказ” Сергієм Нігояном, нашим земляком, якого снайперська куля скосила вранці 22 січня 2014 року в день державного свята “День Соборності України”, лунав вірш А.Дмитрук “Умирают все одинаково”.

Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу пам’ять Героїв, що віддали своє життя за незалежність України.

Протягом заходу говорили, згадували, знайомились, вшановували тих людей, яких в народі називають просто – Герої Майдану.

Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема, залежить – чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ в третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації, чи кане воно у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті.

Підготувала керівник гуртка Стасенко А. В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар