Проведено літературно-музичну композицію “Герої не вмирають”, присвячену вшануванню Героїв Небесної Сотні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Проведено літературно-музичну композицію “Герої не вмирають”, присвячену вшануванню Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю. Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні: літературно-музична композиція “Герої не вмирають”. У заході взяли участь вихованці гуртка “Юні зоологи” (керівник Стасенко А. В.), учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О).

Метою заходу було формування у вихованців почуття патріотизму, донесення до свідомості юннатів історичних фактів про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, про людей, які брали участь у протистоянні, їх долі та особистості, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих та тих що не шкодують свого життя у боротьбі за свободу та цілісність України.

У ході заходу розмова йшла про події, які відбувались на Майдані, причини та якості характеру, які спонукали людей вийти на захист своєї гідності проти свавілля влади.

Майдан, як унікальне явище новітньої історії України, є водночас її болючою, трагічною сторінкою, про яку не можна забувати.

Перед юннатами постали постаті звичайних людей різного віку та статі, які своїм життям, діями, а дехто навіть смертю ствердили величне звання – Людина, Українець, Громадянин.

Було продемонстровано відеоролик “Ангели Майдану” П.Дворського, кадри декламації вірша “Кавказ” Сергієм Нігояном, нашим земляком, якого снайперська куля скосила вранці 22 січня 2014 року в день державного свята “День Соборності України”, лунав вірш А.Дмитрук “Умирают все одинаково”.

Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу пам’ять Героїв, що віддали своє життя за незалежність України.

Протягом заходу говорили, згадували, знайомились, вшановували тих людей, яких в народі називають просто – Герої Майдану.

Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема, залежить – чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ в третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації, чи кане воно у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті.

Підготувала керівник гуртка Стасенко А. В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар