Ангелам Майдану присвячувався юннатівський івент | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 09 - 12 березня 2021 року ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» (дистанційно) *** 11 березня 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер'єру в закладі освіти» (онлайн) *** 17 - 19 березня 2021 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста – 2021» (дистанційно) *** 23 - 24 березня 2021 року ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року фінал Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** до 30 березня 2021 року - термін отримання матеріалів від учасників Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» (заочно) *** 30 березня - 02 квітня 2021 року Весняна сесія у Природничій школі учнівської молоді (дистанційно) *** 30 березня - 02 квітня 2021 року Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" (дистанційно) *** 14-16 квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” (дистанційно) *** до 16 квітня 2021 року - подання конкурсних робіт на ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Ангелам Майдану присвячувався юннатівський івент

20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ.

Так, з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, прищеплення юннатам любові до Батьківщини, виховання в них національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України, в ЗОЕНЦ з 15 по 19 лютого проведено цикл заходів, присвячених річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Так, в понеділок 15 лютого вихованці гуртків „Юні рослинники” та „Лікарські рослини” разом із своїми керівниками провели майстер-клас з виготовлення паперових ангелів. Юннати розвішали власноруч виготовлені символічні паперові фігурки на території дендропарку екоцентру в пам’ять про загиблих Героїв.

Важливим еколого-патріотичним заходом став флешмоб під назвою „Героям слава!”. Так гуртківці продемонстрували, що світла пам’ять про героїв живе в їхніх серцях завжди, діти усвідомлюють велич подвигу загиблих.

Тематичні виховні бесіди на тему: „Зима, яка змінила нас…” проведено 16 лютого для гуртківців „Юні квітникарі” , „Природа рідного краю” та „Юні садівники”. Діти більш детальніше ознайомилися з початком Революції та її Героями, а із продемонстрованих відеоматеріалів дізнались про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

17 лютого вихованці гуртка „Лікарські рослини” поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України та запалили лампадки. Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам’ять усіх тих, хто сім років тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

Юннати гуртків „Цікава інформатика” та „Природа рідного краю” виготовили тематичні плакати та малюнки на тему: „Ми пам’ятаємо героїв України”.

Розроблено пізнавальну мультимедійну презентацію „Скарані за любов до України”, де висвітлено найтрагічнішу ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису.

Лідерами юннатівського самоврядування підготовлено добірку „Сучасні борці за єдність України”, у якій висвітлено автобіографію перших загиблих Небесної Сотні.

18 лютого для юннатів організовано перегляд документального фільму „П’ять портретів Майдану”. По завершенню фільму, кожен зробив для себе висновок, що боротьба за права і свободи українців ще не завершена, що революцію Гідності, насамперед, слід починати із себе.

Таким чином, всі учасники навчально-виховного процесу торкнулися пам’яті, яка навіки залишиться у серцях поколінь.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар