Ангелам Майдану присвячувався юннатівський івент | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Ангелам Майдану присвячувався юннатівський івент

20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ.

Так, з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, прищеплення юннатам любові до Батьківщини, виховання в них національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України, в ЗОЕНЦ з 15 по 19 лютого проведено цикл заходів, присвячених річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Так, в понеділок 15 лютого вихованці гуртків „Юні рослинники” та „Лікарські рослини” разом із своїми керівниками провели майстер-клас з виготовлення паперових ангелів. Юннати розвішали власноруч виготовлені символічні паперові фігурки на території дендропарку екоцентру в пам’ять про загиблих Героїв.

Важливим еколого-патріотичним заходом став флешмоб під назвою „Героям слава!”. Так гуртківці продемонстрували, що світла пам’ять про героїв живе в їхніх серцях завжди, діти усвідомлюють велич подвигу загиблих.

Тематичні виховні бесіди на тему: „Зима, яка змінила нас…” проведено 16 лютого для гуртківців „Юні квітникарі” , „Природа рідного краю” та „Юні садівники”. Діти більш детальніше ознайомилися з початком Революції та її Героями, а із продемонстрованих відеоматеріалів дізнались про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

17 лютого вихованці гуртка „Лікарські рослини” поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України та запалили лампадки. Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам’ять усіх тих, хто сім років тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

Юннати гуртків „Цікава інформатика” та „Природа рідного краю” виготовили тематичні плакати та малюнки на тему: „Ми пам’ятаємо героїв України”.

Розроблено пізнавальну мультимедійну презентацію „Скарані за любов до України”, де висвітлено найтрагічнішу ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису.

Лідерами юннатівського самоврядування підготовлено добірку „Сучасні борці за єдність України”, у якій висвітлено автобіографію перших загиблих Небесної Сотні.

18 лютого для юннатів організовано перегляд документального фільму „П’ять портретів Майдану”. По завершенню фільму, кожен зробив для себе висновок, що боротьба за права і свободи українців ще не завершена, що революцію Гідності, насамперед, слід починати із себе.

Таким чином, всі учасники навчально-виховного процесу торкнулися пам’яті, яка навіки залишиться у серцях поколінь.

Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар