„Світ – у наших руках” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


„Світ – у наших руках”

День екологічних знань відзначили юннати та юні переселенці. Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища – запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Педагоги Закарпатського еколого-натуралістичного центру разом з юннатами та дітьми переселенцями зі східних областей, провели низку цікавих занять, приурочених Дню екологічних знань під назвою: „Світ у наших руках”. У ЗОЕНЦ, ЗОШ І – ІІІ ступенів №19 та у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва дітлахи завзято виконували завдання: розгадували ребуси, відгадували загадки, повторили правила поведінки в лісі та у парку, разом занотовували поради для екосвідомості та на завершення грали в екогру „Правильно сортуй сміття”.

Методистка відділу екології та природоохоронної роботи Оксана Стрічко відмітила, що діти взяли до уваги основне: не палити траву, не залишати сміття після себе у парку чи у лісі, відмовитися від зайвого пакета у крамниці, а ще прочитати корисну та цікаву інформацію, якої досить багато в Інтернеті.

На згадку про екологічне свято керівниця гуртка Еріка Казаріна запропонувала вихованцям намалювати, якою, на їх думку, має бути наша планета. „Спробуймо зробити все, щоб вона стала такою чудовою, як на ваших малюнках і в реальному житті. Нам усім потрібно почати думати і діяти”, – закликали педагоги своїх вихованців. На занятті вирували веселощі, азарт, гарний настрій. Ось такий кінцевий зустрічі дітей з педагогами. Дбаймо про нашу чудову планету Земля!

Ми – рятівники і охоронці нашого величезного будинку під назвою Земля. Адже світ у наших руках!

Захід проведено у рамках проєкту „Відповідальність за Творіння та жінки Карпат”, що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) у співпраці з природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (ErzbistumBamberg), дієцезії Вюрцбурга (BistumWürzburg) та Реновабісу (Renovabis – Організація допомоги Східній Європі від Католицької Церкви в Німеччині).

Оксана Стрічко, методистка відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар