„Світ – у наших руках” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 24-27 січня 2023 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка у 2022/2023 навчальному році, присвячений 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І.Сікорського» (дистанційно, онлайн) *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


„Світ – у наших руках”

День екологічних знань відзначили юннати та юні переселенці. Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища – запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Педагоги Закарпатського еколого-натуралістичного центру разом з юннатами та дітьми переселенцями зі східних областей, провели низку цікавих занять, приурочених Дню екологічних знань під назвою: „Світ у наших руках”. У ЗОЕНЦ, ЗОШ І – ІІІ ступенів №19 та у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва дітлахи завзято виконували завдання: розгадували ребуси, відгадували загадки, повторили правила поведінки в лісі та у парку, разом занотовували поради для екосвідомості та на завершення грали в екогру „Правильно сортуй сміття”.

Методистка відділу екології та природоохоронної роботи Оксана Стрічко відмітила, що діти взяли до уваги основне: не палити траву, не залишати сміття після себе у парку чи у лісі, відмовитися від зайвого пакета у крамниці, а ще прочитати корисну та цікаву інформацію, якої досить багато в Інтернеті.

На згадку про екологічне свято керівниця гуртка Еріка Казаріна запропонувала вихованцям намалювати, якою, на їх думку, має бути наша планета. „Спробуймо зробити все, щоб вона стала такою чудовою, як на ваших малюнках і в реальному житті. Нам усім потрібно почати думати і діяти”, – закликали педагоги своїх вихованців. На занятті вирували веселощі, азарт, гарний настрій. Ось такий кінцевий зустрічі дітей з педагогами. Дбаймо про нашу чудову планету Земля!

Ми – рятівники і охоронці нашого величезного будинку під назвою Земля. Адже світ у наших руках!

Захід проведено у рамках проєкту „Відповідальність за Творіння та жінки Карпат”, що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) у співпраці з природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (ErzbistumBamberg), дієцезії Вюрцбурга (BistumWürzburg) та Реновабісу (Renovabis – Організація допомоги Східній Європі від Католицької Церкви в Німеччині).

Оксана Стрічко, методистка відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар