Юннати відзначили День довкілля прибиранням берега Чорного озера, що в Ужгороді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Юннати відзначили День довкілля прибиранням берега Чорного озера, що в Ужгороді

З метою підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища вже традиційно юні натуралісти Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді приєдналися до загальноміського весняного прибирання.

Діти разом зі своїми педагогами Ю. С. Курак та І. С. Катрич очищали від всілякого непотребу прибережну територію Чорних озер поблизу екоцентру.

Діти були неприємно вражені такою величезною кількістю сміття навколо озера. Озброївшись рукавичками та сміттєвими пакетами, усі сумлінно працювали на благо нашого міста. Серед зібраного сміття було багато поліетиленових пакетів, скляних та пластикових пляшок, недопалків та багато побутового мотлоху, які завдають величезної шкоди навколишньому середовищу.

Стомлені, проте такі щасливі юннати, повертаючись після прибирання, побачили лебедя-шипуна, що проживає на озері. Птах підплив до дітей дуже близько і ніби дякував їм за прибирання місця його мешкання. Вихованці отримали неймовірні позитивні емоції від спілкування з пернатим красенем!

Люди, бережіть красу навколо нас!

Юліанна Курак, керівниця гуртків ЗОЕНЦ; Ірина Катрич, керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар